newsy

Zbiórka Fundacji Małgosi Braunek “Bądź” na rzecz Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu

Warszawa, 17.04.2020 r.

Drodzy Przyjaciele,
wszyscy przechodzimy przez trudny czas pandemii. W poczuciu solidarności z całym Światem oraz czując się częścią środowiska czynnie dbającego o zdrowie pragniemy włączyć się w łańcuch pomagania najbardziej potrzebującym. Dlatego zdecydowaliśmy o rozpoczęciu zbiórki pieniędzy na zakup materiałów ochrony dla personelu medycznego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, który w związku z wirusem SARS-CoV-2 jest w dramatycznej sytuacji.

Jak poinformował nas członek Rady Programowej Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” – Prof. dr hab. med. Paweł Nauman, który sam zgłosił się jako ochotnik do pracy na Oddziale Neurologii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, w szpitalu brakuje podstawowego sprzętu ochronnego dla personelu medycznego! Najbardziej w tej chwili potrzebne są wymazówki do pobierania materiału do badań, kombinezony ochronne z kapturem, maski FFP3 oraz ochraniacze na obuwie.

Nie czekamy ani chwili, ruszamy ze zbiórką, odwołując się do solidarności i szczodrości nas wszystkich! Za zebrane pieniądze kupimy sprzęt wskazany przez lekarzy pracujących obecnie w szpitalu w Radomiu: Prof dr hab. med. Pawła Naumana oraz dr hab. med. Adama Kobayashiego

Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Małgosi Braunek “Bądź” z dopiskiem:
“Pomoc dla szpitala w Radomiu – darowizna”
Numer konta: 57203000451110000003659180 (Bank BNP Paribas Polska)

Jeśli każde z nas wpłaci stosowny datek i roześle ten apel dalej do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych, to szybko uzbieramy potrzebną sumę niosąc konkretną pomoc. Im nas będzie więcej tym szybciej pomożemy!

Zespół & Prezeska Fundacji Małgosi Braunek “Bądź” Orina Krajewska

Tekst do pobrania >>>>

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb