czerwiec
24
Spotkanie online otwartej grupy wsparcia BądźMy, 24 czerwca

Drodzy przyjaciele,

latem kontynuujemy spotkania otwartej grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek Bądź – BądźMy w formie online.

24 czerwca, w najbliższą środę o godz. 17:00 połączymy się za pomocą komunikatora video: jitsi.org. To co jest wymagane to: komputer, dostęp do internetu, przeglądarka Chrome, Firefox lub inne (z wyjątkiem Safari).

Spotkanie będzie miało charakter bezpłatny i otwarty. Dzielenie się, wymiana jest pomocna i pewnie każdy z Was ma swoje doświadczenia na ten temat.

Na kwadrans przed startem video konferencji zapisani uczestnicy otrzymają od Prowadzącej link do spotkania via email, należy otworzyć link, zaakceptować dostęp przeglądarki do mikrofonu i kamery komputera i gotowe. W przypadku kłopotów prosimy o kontakt do Agnieszki, tel. 511 967 246.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu należy zgłosić na adres email Prowadzącej grupę Ewa Tarasewicz: jiun-ewatar@wp.pl

***
Na spotkania grupy otwarcia BądźMy zapraszamy wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej lub każdej innej choroby przewlekłej do stworzenia fundacyjnej grupy wsparcia – BądźMy. Grupę poprowadzi Ewa Tarasewicz – psycholog, psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem pracy z pacjentami.

Zapraszamy do wspólnego stworzenia przestrzeni, w której będziemy dzielić się tym, co dla nas ważne w naszej codzienności z chorobą, co nas wspiera, czego potrzebujemy. Sięgniemy m.in. po techniki uważności, które mogą nam pomóc w radzeniu sobie z rozbieganym umysłem, pełnym myśli i emocji.

Podczas naszych spotkań, w atmosferze szacunku i wzajemnej troski, słuchania i zrozumienia, uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi troskami, obawami. Wysłuchamy jak z podobnymi doświadczeniami radzą sobie inni, nauczymy się przyjmować i dzielić użytecznymi wskazówkami, wiedzą, lekturami, przemyśleniami.

Ewa Tarasewicz – absolwentka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Instytutu Ohashiatsu w Stanach Zjednoczonych, a także szkolenia w japońskiej psychologii (autorefleksja Naikan, terapia Mority, praktyka małych kroków Kaizen w ToDo Institute, USA). Uczestniczka wielu warsztatów z psychoterapii i pomocy psychologicznej, w tym warsztatów z pracy z ciałem i pomocy pacjentom onkologiczny

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb