archiwum wydarzeń

Wernisaż projektu Jestem i Będę, 27 października Reduta Banku Polskiego

27 października w Reducie Banku Polskiego odbył się wernisaż zwieńczający jeden z ważniejszych projektów, które realizowaliśmy jako Fundacja Małgosi Braunek Bądź w partnerstwie z Vogue Polska i Storytel przez ostatnie dwa lata.
 
„JESTEM I BĘDĘ” to projekt, który przedstawiał poruszające historie 12 osób, które w obliczu kryzysu zdrowotnego korzystały z integralnych ścieżek leczenia i często wbrew diagnozom, w najcięższym momencie odnajdywali swoją unikalną drogę do szeroko rozumianego zdrowia, a tak naprawdę do nieprawdopodobnych pokładów wewnętrznej siły. Na projekt za każdym razem składały się autorskie felietony, portrety wykonane przez wspaniałych fotografów i podcasty prowadzone Orina Krajewska.
 
Tego wieczoru za pośrednictwem instalacji wizualno-dźwiękowych, w wyjątkowy sposób wybrzmiały inspirujące podróże, które zmieniły życie naszych bohaterów. Wernisaż był dla nas formą podziękowania wszystkim za wzięcie udziału w tym projekcie, za odwagę opowiedzenia swoich historii.
 
Dziękujemy wszystkim osobom, którzy byli tego wieczoru z nami. Mamy nadzieję, że wernisaż będzie podróżować dalej i niebawem uda nam się zaprosić Was wszystkich do obejrzenia tego wydarzenia.
 
 
○ ○ ○
Twórcy i Twórczynie projektu „JESTEM I BĘDĘ”:
 
○ ○ ○
Team projektu „JESTEM I BĘDĘ”:
Orina Krajewska/ Fundacja Małgosi Braunek Bądź
Agnieszka Zakrzewska / Holistic PR
Natalia Karawajczyk / wsparcie redakcyjne
Gabriela Mazowiecka / wsparcie organizacji sesji
Marta Malik Ryl / Studio Słowa / opieka literacka
Sonia Kieryluk / MUA.
 
○ ○ ○
Szczególnie wielkie ukłony dla wszystkich zaangażowanych w organizację projektu i samego wernisażu:
Teresa Czepiec – koncepcja artystyczna
Karolina Słomczewska / Personality PR/ personality-pr.pl – koordynacja, organizacja, pr
Zosia Wodnicka / opieka produkcyjna
Marta Malik Ryl / opieka literacka
Filip Skrońc / wsparcie organizacji wernisażu.
 
Zdjęcia z wernisażu: Bartek Karczmarek
 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb