Bądź na bieżąco

BądźMy – grupa wsparcia fundacji, spotkanie online, 24 listopada godz. 19:00

listopad
24
BądźMy – grupa wsparcia Fundacji Małgosi Braunek "Bądź" w nowej formule!

Fundacja Małgosi Braunek “Bądź” zaprasza wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej, choroby przewlekłej oraz członków ich rodzin, przyjaciół do dołączenia do fundacyjnej grupy wsparcia – BądźMy. Spotkania poprowadzi Anna Borzeszkowska – psychoonkolożka, coach ICC, EMCC, Cancer Coach oraz certyfikowana nauczycielka Mindfulness.

Od 15 września o godz. 19:00, ruszamy ze spotkaniami online w nowej formule spotkań tematycznych. Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą dołączać w trakcie trwania grupy, spotykamy się dwa razy w miesiącu. Korzystamy z prostego komunikatora internetowego, który nie wymaga logowania i jest bezpłatny. 

 
24 listopada: W jakim momencie zastała Cię choroba i czego Cię uczy?
►Link do spotkania dostępny TU
 
Tematy minionych spotkań:
15 września: Wdzięczność – jakie ma znaczenie i jak ją pielęgnować?
29 września: Choroba w moim życiu – jako nowa perspektywa na życie
13 października: Ból – jak sobie z nim lepiej radzić przy zastosowaniu Mindfulness?
27 października: Self-Compassion – Samowspółczucie – jak pomaga zadbać o siebie w chorobie?
Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą dołączać w trakcie trwania grupy, spotykamy się dwa razy w miesiącu. Korzystamy z prostego komunikatora internetowego, który nie wymaga logowania i jest bezpłatny. 
10 listopada: Powrót po chorobie do życia do pracy

Anna Borzeszkowska jest psychoonkolożką, coachem ICC, EMCC, Cancer Coachem oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness.

Prowadzi Instytut Redukcji Stresu i Rozwoju Osobistego. Wspiera osoby w obszarze zmian zawodowych i osobistych, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem oraz szeroko rozumianego rozwoju. Prowadząc warsztaty promuje uważność w biznesie i życiu osobistym. Prowadzi 8-tygodniowe kursy redukcji stresu w oparciu o uważność (MBSR).

Ukończyła również studia z psychoonkologii na SWPS w Warszawie. Pracuje z osobami dotkniętymi chorobą nowotworową wspierając je w procesie zdrowienia i w budowaniu nowego życia po chorobie. Założyła i prowadzi Fundację Onkologiczną Nieoczekiwana Podróż.

Prowadzi warsztaty Mindfulness również dla osób z przewlekłym bólem oraz osób z chorobą nowotworową.

Nieustannie poszukuje nowego i rozwija się w życiu w wielu obszarach, poszerzając tym samym swój warsztat pracy.

Więcej o Ani przeczytacie na jej stronie internetowej: www.annaborzeszkowska.com

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb