Bądź na bieżąco

BądźMy – grupa wsparcia fundacji z Anią Michną – Humeniuk

październik
13
BądźMy – grupa wsparcia fundacji z Anią Michną - Humeniuk

Fundacja Małgosi Braunek “Bądź” zaprasza wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej, choroby przewlekłej oraz członków ich rodzin, przyjaciół do dołączenia do fundacyjnej grupy wsparcia – BądźMy.

Zapisy: kontakt@backup.fundacjabadz.pl

Spotkania poprowadzi Anna Michna-Humeniuk – psychoonkolożka, coach ICC, EMCC, Cancer Coach oraz certyfikowana nauczycielka Mindfulness.

Spotkania będą okazją do podzielenia się własną historią oraz własnymi doświadczeniami i przeżyciami. Uczestnictwo w spotkaniach grupy pozwala zobaczyć, że inne osoby również mogą przeżywać i odczuwać podobnie.
W czasie choroby nie musimy być zdani tylko sami na siebie. Możemy dzielić się swoją historią ale i czerpać z doświadczeń innych osób. Obecność w grupie może też pozwolić na nawiązanie nowych znajomości.

Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą dołączać w trakcie trwania grupy, spotykamy się dwa razy w miesiącu we środy o godz. 19:00 (począwszy od 13 października). Korzystamy z prostego, komunikatora internetowego. Każdy zapisany uczestnik otrzyma bezpłatny link do spotkania.

Anna Michna-Humeniuk (Borzeszkowska) jest psychoonkolożką, coachem ICC, EMCC, Cancer Coachem oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness.

Prowadzi Instytut Redukcji Stresu i Rozwoju Osobistego. Wspiera osoby w obszarze zmian zawodowych i osobistych, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem oraz szeroko rozumianego rozwoju. Prowadząc warsztaty promuje uważność w biznesie i życiu osobistym. Prowadzi 8-tygodniowe kursy redukcji stresu w oparciu o uważność (MBSR).
Ukończyła również studia z psychoonkologii na SWPS w Warszawie. Pracuje z osobami dotkniętymi chorobą nowotworową wspierając je w procesie zdrowienia i w budowaniu nowego życia po chorobie. Założyła i prowadzi Fundację Onkologiczną Nieoczekiwana Podróż.

Prowadzi warsztaty Mindfulness również dla osób z przewlekłym bólem oraz osób z chorobą nowotworową. Nieustannie poszukuje nowego i rozwija się w życiu w wielu obszarach, poszerzając tym samym swój warsztat pracy. Więcej o Ani przeczytacie na jej stronie internetowej annaborzeszkowska.com

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb