"Bądź" w mediach

Barłóg Literacki, odc.125 Orina Krajewska i „Sensowne ścieżki zdrowia”

Barłóg Literacki to internetowy cykl literacki stworzony przez dwie dziewczyny „robiące w literach” Karolinę Sulej – dziennikarkę i kulturoznawczynię oraz Sylwię Chutnik – pisarkę i działaczkę społeczną. W 125 odc. cyklu gościła Orina Krajewska, autorka „Sensownych ścieżek zdrowia”.

Życzymy sobie zdrowia, mówimy że jest najważniejsze – ale czy rzeczywiście wiemy, czym jest? Jaka ma być medycyna przyszłości? Czy zdajemy sobie sprawę, że życie duchowe ma dla naszego dobrostanu takie samo znaczenie jak dieta czy ruch? Posłuchajcie całej rozmowy z Oriną, link poniżej:

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb