Było

Fotorelacja z VIII Gali Biznes Boxing Polska „Marketers Fight Club” 23 października 2019

Za nami Gala Biznes Boxing Polska, która kolejny raz zbierała pieniądze na rzecz Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Tym razem na ringu walkę stoczyły i stoczyli zawodnicy związani ze środowiskiem marketerów. W poprzednich edycjach na rzecz statutowych działań naszej Fundacji udało się zebrać 70 344,722 zł. 

Formuła Biznes Boxing, to tzw. boks białych kołnierzyków (white collar boxing). Idea przybyła do Polski z Wysp Brytyjskich. W walkach białych kołnierzyków biorą udział bankierzy, prawnicy, finansiści, kobiety, jak i mężczyźni. Wydarzenie przeznaczone jest dla amatorów, którzy przez 8 tygodni trenują by stoczyć prawdziwe walki na ringu. Kibicują im współpracownicy wykupując firmowe stoliki, licytując cenne przedmioty na licytacjach. Walkom na ringu towarzyszą zbiórki pieniędzy i licytacje przedmiotów. Dochód z zabawy zawsze przeznaczony jest na szlachetny cel, najważniejsza jest idea wspólnej pomocy poprzez sport i szacunku do przeciwnika.

Już teraz zapraszamy na IX Gala Biznes Boxing Polska, która odbędzie się 23 Listopada w Hotelu Terminal we Wrocławiu, bilety do nabycia na: https://bit.ly/34ade2M W razie rezerwacji stolików prosimy o kontakt na julian@biznesboxing.pl lub na 506 070 625.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb