Jestem będę

Jestem i Będę: Wyjście z ciemnego lasu

„Chorowanie to czas, który podważa wszystko, co wiesz na swój temat. Jest okazją, by poznać siebie naprawdę. Dziś postrzegam to, co się wydarzyło, jako drogę duchową. Dzięki temu dotarłem we właściwe dla siebie miejsce. Uczę się patrzeć na swoje doświadczenia jak na kapitał. Otworzyłem oczy na obszary życia, których rzadko dotykamy, mając wygodne i pełne zdrowia życie”.

„Jestem i Będę” to projekt Fundacji Małgosi Braunek Bądź realizowany wraz z Vogue Polska i Storytel, który przybliża autentycznych bohaterów i ich historie poradzenia sobie z chorobą i doświadczenia z holistycznym podejściem do leczenia.

„Jestem i Będę” prezentujemy historię Eliasza Matuły. Jedno wejście do lasu na południu skandynawi na wiele lat pozbawiło studenta drugiego roku architektury wszystkiego czym żył. Po latach poszukiwań i chybionych terapii Eliasz Matula w końcu zdiagnozowany został z neuroboreliozą. Rozpoczynając długie poszukiwania skutecznej terapii która ulżyłaby mu w cierpieniu w końcu trafił na zabieg techniką Bowena. Dzięki niej pierwszy raz od lat uwolnił się od bólu, stanął na nogi, wrócił do zdrowia i zyskał nowe życie. Jak sam mówi choroba stała się okazją do poznania siebie i zmieniła w jego życiu wszystko. Dzisiaj jako terapeuta techniki Bowena pomaga osobom przewlekle chorym oraz z chorobami nieuleczalnymi.

„Jestem i Będę” współpraca przy projekcie:
Bohater: Eliasz Matuła Bowen Wrocław
Fotografie: Magda Wunche i Aga Samsel
Wsparcie redakcyjne: Natalia Karawajczyk, Fundacja “Bądź”
Retusz: Agata Bielska 
MUA: Sonia Kieryluk 
 
Podziękowania dla Cafe Kulturalna za użyczenie przestrzeni do sesji

„Jestem i Będę” team projektu:
Magda Chołyst / Artist in Bloom
Orina Krajewska / Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”
Agnieszka Zakrzewska / Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”

Link do artykułu >>>

Link do Storytel.pl >>>

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb