Jestem będę

Jestem i Będę: Złapać oddech

„Staram się myśleć, że nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenia. Że to są tylko okazje, by się rozwijać i próbować dzięki nim być kimś lepszym. I zdrowszym. Nie utknąć w tym złym momencie. Nadal oddycham. Spokojnie i świadomie. Za każdy wdech i wydech jestem wdzięczna wspaniałym lekarzom, przyjaciołom, osobom z Fundacji. Dziękuję, że dałam radę, że wciąż się rozwijam, że po prostu jestem. A jestem w lepszej formie, niż kiedykolwiek byłam”.

“Jestem i Będę” to projekt Fundacji Małgosi Braunek Bądź realizowany wraz z Vogue Polska i Storytel, który przybliża autentycznych bohaterów i ich historie poradzenia sobie z chorobą i doświadczenia z holistycznym podejściem do leczenia.

“Jestem i Będę” prezentujemy historię Miry Klajnberg. Zajętej szefowej produkcji w dużej agencji reklamowej, która pewnego dnia pod prysznicem wyczuła guza piersi. Choroba drastycznie wybiła ją z pędu w którym żyła. Moment diagnozy okazał się prawdziwym sprowadzeniem do chwili obecnej, do tu i teraz. Przechodząc przez kolejne etapy ciężkiego leczenia nauczyła się zwalniać i świadomie oddychać. To stopniowo zmieniło jej nawyki a styl życia zmienił się nieodwracalnie. Jak mówi- dziś, jako zdrowa osoba jest w najlepszej formie w jakiej w życiu była.

“Jestem i Będę” współpraca przy projekcie:
Bohaterka: Mira Klajnberg 
Fotografka: Magda Hueckel
MUA: Sonia Kieryluk 
Retusz: Agata Bielska / Final Touch
Wsparcie w produkcji /organizacji sesji: Gabriela Mazowiecka

“Jestem i Będę” team projektu:
Magda Chołyst / Artist in Bloom
Orina Krajewska / Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”
Agnieszka Zakrzewska / Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”
Natalia Karawajczyk / wsparcie Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”.

Link do artykułu >>>

Link do Storytel.pl >>>

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb