newsy

Konferencja naukowa Mikrobiota 18.05.2019 | Zaproszenie

W imieniu Instytutu Mikroekologii, zapraszamy na Konferencję Mikrobiota – 18 maja 2019 r. (Hotel Marriott Warszawa), poświęconą mikrobiocie jelitowej i jej wpływowi na organizm w zdrowiu i chorobie. Lekarze, diagności i dietetycy kliniczni przedstawią najnowsze trendy w onkologii, probiotykoterapii, pediatrii, immunologii oraz praktyczne wskazówki dla chorych na celiakię, zespół jelita przesiąkliwego, depresję i otyłość. Konferencja kierowana jest do osób na co dzień pracujących z pacjentem i postrzegających organizm człowieka jako całość.

Jako założyciel Instytutu Mikroekologii, pionierskiej jednostki zajmującej się diagnostyką mikrobioty jelitowej i probiotykoterapii w Polsce, mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję naukową całkowicie poświęconą tematowi MIKROBIOTY. W ciągu trzynastu lat istnienia Instytutu Mikroekologii wiele się zmieniło. Mikrobiota nie jest już niszowym tematem, którym zainteresowani są tylko mikrobiolodzy i dotyczy praktycznie każdej dziedziny medycyny. Potwierdzono, że bakterie jelitowe wpływają na każdą komórkę naszego ciała, począwszy od przewodu pokarmowego, a skończywszy na układzie nerwowym. Aby przedstawić Państwu fascynujący świat mikrobów, na konferencję zaprosiłam, w imieniu Instytutu Mikroekologii, wybitnych specjalistów związanych z tym tematem, by razem z nimi zgłębić zależności między bakteriami a człowiekiem.

Z poważaniem,
Dr n. med. Mirosława Gałęcka
Instytut Mikroekologii

Plan konferencji pod linkiem: https://konferencjamikrobiota.pl/

Ostatnie wejściówki na konferencję: https://konferencjamikrobiota.pl/produkt/bilet-na-konferencje/

Zapraszamy!

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”

 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb