Bądź na bieżąco

„Łączy nas pacjent” – infolinia ekspercka RPP i organizacji pacjentów

„Łączy nas pacjent” – infolinia ekspercka RPP i organizacji pacjentów, nowa inicjatywa, w którą włączyła się Fundacja Małgosi Braunek Bądź

W ramach projektu ”Łączy nas pacjent”, na bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii Rzecznika Praw Pacjenta, specjaliści z różnych dziedzin, zrzeszeni w największych w Polsce organizacjach pacjentów będą wraz z ekspertami Rzecznika udzielać telefonicznych porad, informacji oraz wsparcia dotyczącego określonych chorób.

Projekt „Łączy nas pacjent” to nowa i bardzo potrzeba inicjatywa. Naszym kluczowym zadaniem jest wsparcie pacjentów w walce z ich problemami zdrowotnymi, w tym pomoc we właściwej realizacji ich praw. Razem z organizacjami pacjentów będziemy mogli działać skuteczniej – powiedział Bartłomiej Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta. Eksperci będą wspólnie przekazywać informacje zarówno od strony praktycznej jak i właściwej realizacji praw pacjenta – dodał.

Zaproszenie Rzecznika Praw Pacjenta do udziału w projekcie przyjęli: Fundacja Urszuli Jaworskiej, Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, Fundacja OnkoCafe – Razem Lepiej, Unia Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS, Stowarzyszenie na rzecz osób z niedoborem alfa-1 antytrypsyny w Polsce, Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Chorych na Padaczkę, Stowarzyszenie Osób z NTM „UroConti”, Fundacja Małgosi Braunek BĄDŹ, Fundacja STOMAlife, Stowarzyszenie Pomocy Psychologicznej Syntonia.

Więcej informacji: www.rpp.gov.pl

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z bezpłatną ogólnopolską infolinią Rzecznika Praw Pacjenta pod numerem 800-190-590, czynną w dni powszednie w godz. 8:00-20:00.

 

UWAGA!

Osoby, które chcą porozmawiać z ekspertem Fundacji Małgosi Braunek Bądź, mogą zadzwonić na numer bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii Rzecznika Praw Pacjenta 800-190-590 w środę 16 maja w godzinach 12:00-15:00. Przy infolinii będą dyżurowały Aleksandra Nowińska oraz Katarzyna Lepa, które będą udzielać porad dotyczących profilaktyki chorób onkologicznych oraz możliwości ich nietoksycznego, holistycznego leczenia.

 

Zakres prowadzonych porad eksperckich:

  • Integralne podejście do zdrowia – czym jest?
  • Na czym polega medycyna integralna?
  • Najważniejsze filary medycyny integralnej?
  • Jakie terapie możemy nazwać komplementarnymi?
  • Jak ważne jest stosowanie terapii komplementarnych w chorobie?
  • Polecane terapie komplementarne
  • Polecani specjaliści z zakresu metod i terapii komplementarnych
  • Polecane kliniki i placówki stosujące holistyczne, kompleksowe leczenie

Czekamy na pytania i zapraszamy serdecznie do kontaktu:

☎ 800-190-590, 18 kwietnia (środa) w godzinach 12:00 – 15:00

 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb