będzie

LIVE Diagnoza: rak – i co dalej? Praktyczne wsparcie dla pacjentek i pacjentów i ich bliskich

październik
07
Diagnoza: rak - i co dalej? Praktyczne wsparcie dla pacjentek i pacjentów i ich bliskich

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Adrianna Sobol – psychoonkolożka i wykładowczyni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej; zapraszają na spotkanie w formie LIVE’a na Facebooku Fundacji “Bądź”, 25 października o godz. 19:00. Temat spotkania: Diagnoza: rak – i co dalej? Praktyczne wsparcie dla pacjentek i pacjentów i ich bliskich.

Wykrycie choroby nowotworowej jest niemal zawsze ogromnym wstrząsem nie tylko dla pacjentka lub pacjentki, ale także dla całej rodziny i przyjaciół. Rak to temat tabu. A przecież niemal każdy z nas zna kogoś chorego. Może sami zmagamy się z nowotworem?

Podczas LIVE’a porozmawiamy o:
Co robić po usłyszeniu diagnozy?
Co się dzieje w głowie pacjenta onkologicznego?
Jak się zachować, gdy spotykamy kogoś chorego na raka?
Jak przetrwać leczenie?
Czy jest życie po chorobie?
Czy rak może przynieść coś dobrego?

Adrianna Sobol – psychoonkolożka i wykładowczyni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej. Pracuje w Szpitalu Onkologicznym LuxMed Onkologia w Warszawie. Jest członkinią Zarządu Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej, psychoterapeutką i założycielką Centrum Wsparcia Psychologicznego Ineo. Stworzyła platformę szkoleniową online Zdrowie zaczyna się w głowie.

Autorka licznych publikacji z dziedziny psychoonkologii i psychologii zdrowia. Współautorka książki „Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach”(Znak, 2020).

Występuje jako ekspertka w programach telewizyjnych, współtworzy akcje i kampanie społeczne. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Spotkanie nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek “Bądź” na Facebooku, 25 października o godz. 19:00. LIVE pojawi się jako post.

Zapraszamy!

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb