newsy

Oświadczenie Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, 19 lutego 2020 r.

Oświadczenie
Warszawa, 19 lutego 2020 r.

W dniu 17 lutego 2020 r. Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych opublikowała list otwarty do Jacka Kurskiego, prezesa zarządu Telewizji Polskiej. Fundacja Małgosi Braunek “Bądź” nie jest sygnatariuszem tego listu. List ten powstał bez naszej wiedzy, a wymienienie w nim naszej prezeski Oriny Krajewskiej nastąpiło bez jej wiedzy i zgody.

Działamy w zaufaniu do siebie, naszych wolontariuszy, podopiecznych, a także innych organizacji z którymi współpracujemy.

Czujemy, że dla osób, które korzystają z naszych wykładów, warsztatów, a także wybierają się na Trzeci Kongres Medycyny Integralnej to zaufanie jest kluczowe. Co do wiedzy którą prezentujemy, a jak również co do naszych intencji. Brak zaufania pozbawia nas możliwości skutecznego działania na rzecz osób zmagających się z chorobami onkologicznymi, a to jest nasz główny cel. Publikacja listu PKPO w takiej formie i treści pozbawia nas tego zaufania. W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o zawieszeniu naszego członkostwa w Koalicji. Polska onkologia potrzebuje pieniędzy, tak jak potrzebuje współpracy w zaufaniu.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd oraz Zespół Fundacji Małgosi Braunek “Bądź”

Tekst oświadczenia w formie PDF dostępny >>>> TUTAJ

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb