Lektury

„Powrót do zdrowia”

Autor: Carl Simonton
Wydane przez: Ravi, 1998

Ponad piętnaście lat temu u Reida Hensona wykryto rzadką, nieuleczalną postać nowotworu. Lekarze dawali mu niecałe dwa lata życia. Reid postanowił dotrzeć do dr. O. Carla Simontana, autora klasycznego dzieła „Triumf życia”, światowej sławy pioniera w dziedzinie badań nad wykorzystywaniem zdolności umysłu w celu leczenia własnego organizmu. Krok za krokiem dr. C. Simonton pokazał mu, w jaki sposób można być aktywnym uczestnikiem, a nie tylko biernym obserwatorem procesu leczenia.
Dziesięć lat później Redi Henson wraz z dr. O. Carlem Simontonem postanowili opisać w formie książki pozytywny program postępowania, dzięki któremu Reid mógł cieszyć się powrotem do zdrowia i zadowoleniem z życia.
Znajdują się w nim:

  • metody kierowania wyobraźnią i medytacją w celu zaktywizowania mocy własnego umysłu i ducha do leczenia organizmu,
  • proste ćwiczenia pozwalające skorygować niezdrowe myśli i wzmocnić wolę życia,
  • wskazówki do utworzenia własnego dwuletniego programu powrotu do zdrowia, który zachęca m. in. do właściwego odżywiania, twórczego myślenia oraz zaaplikowania sobie dużej dozy rozrywki i zabawy.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb