newsy

Prosimy Was o pomoc by móc nieść pomoc i rozwijać się dalej. Wesprzyj Fundację Małgosi Braunek „Bądź” dokonując wpłaty przez siepomaga.pl

Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”. Działamy nieustannie od 2015 roku. Udało nam się zrealizować mnóstwo projektów, z których korzysta coraz więcej potrzebujących.

Prosimy Was o pomoc by móc nieść pomoc i rozwijać się dalej.  Wpłat na rzecz Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” można dokonywać na: https://www.siepomaga.pl/fundacjabadz

Do tej pory m.in.:

– Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt darmowych wykładów i warsztatów poświęconych holistycznym ścieżkom zdrowia.

– Od 2019 roku prowadzimy cykliczną, bezpłatną i Grupa wsparcia BądźMy dla pacjentów onkologicznych i chorych przewlekle oraz ich przyjaciół i rodzin.

– Na co dzień jesteśmy też pod naszym fundacyjnym podpowiadając gdzie szukać pomocy, udzielając informacji i oferując nasze wsparcie.

– Zorganizowaliśmy 3 Kongresy Medycyny Integralnej #bądźwpełnizdrowia pełnych wykładów poświęconych prewencji i leczeniu chorób przewlekłych.

– Od 2019 roku raz w miesiącu dyżurujemy na infolinii u Rzecznik Praw Pacjenta w ramach projektu #łączynaspacjent odpowiadając na Wasze pytania związane z holistycznym podejściem do zdrowia.

– W 2020 roku zorganizowaliśmy bezpłatny cykl edukacyjny #zdrowiedlapiaseczna dedykowany mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego, w ramach którego odbyły się wykładu na temat prewencji chorób przewlekłych i zdrowego stylu życia

– W ramach cyklu #jestemibędę przedstawiającego historie o powrocie do zdrowia często wbrew stawianym diagnozom, opublikowaliśmy 12 rozmów na stronie Vogue Polska i w formie podcastów na Storytel

– Mimo trudnych czasów czujemy, że nasza praca ma sens ale bez Waszej pomocy finansowej, nie przetrwamy kolejnego roku.

Rok 2020 był dla nas ogromnym wyzwaniem, postanowiliśmy nie zatrzymywać się ale stawić mu czoła, szczególnie wierząc że wiedza którą propagujemy tym bardziej wobec wymagającej sytuacji może wesprzeć osoby w potrzebie. 

Przeszliśmy całkowicie w online, organizując zdalne wykłady, warsztaty, grupy wsparcia i kongres. Zbudowaliśmy specjalną platformę gromadząc na niej wiedzę na temat budowania odporności organizmu. Byliśmy i jesteśmy do dyspozycji oferując wsparcie w chorobie i udzielając informacji na temat komplementarnych metod w leczeniu i holistycznego podejścia do zdrowia. 

Mimo trudnych czasów czujemy, że nasza praca ma sens, ale bez Waszej pomocy finansowej, nie przetrwamy kolejnego roku. Dzisiaj to my potrzebujemy Was. 

Dzięki Waszemu wsparciu możemy zorganizować kolejne wykłady, warsztaty, kongresy i grupy wsparcia dla pacjentów onkologicznych i chorych przewlekle. Naszym celem jest by docierać do osób, które dotychczas nie miały możliwości uczestniczyć w wydarzeniach. 

Dzięki możliwościom technicznym i rozwojowi online’u mamy szansę pomóc tym dla których podróż by uczestniczyć w wydarzeniach byłaby niemożliwa. Tym dla których wiedza na temat wzmacniania organizmu i holistycznego podejścia do leczenia jest na wagę złota, a którzy nie mogą opuszczać domów. 

Pomóżcie nam rejestrować akcje edukacyjne i wprowadzać nowoczesne rozwiązania. 

Prosimy Was o pomoc by móc nieść pomoc i rozwijać się dalej. 

Jesteśmy i Będziemy dalej dla Was.

Zespół Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”.

*Zdjęcie wykorzystane do oprawy autorstwa Michała Mutora / AG.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb