archiwum wydarzeń

Qigong – listopadowe warsztaty Pawła Raszkiewicza

listopad
17
Qigong - listopadowe warsztaty Pawła Raszkiewicza
Husarii 32 (pawilon w głębi ogrodu), Warszawa

Termin: 17 listopada 2018 (sobota) godz. 11:00

Adres: Husarii 32 (pawilon w głębi ogrodu), Warszawa. 

Koszt: wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona – zapisy: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl

Qigong – znany już w starożytnych Chinach, ten system ćwiczeń oddechowych połączonych z lekką gimnastyką jest tam po dziś dzień niezwykle popularny, a w ostatnich latach robi również zawrotną karierę na Zachodzie. Idealny na podniesienie poziomu energetycznego, zdolności koncentracji czy wyzbycie się takich przypadłości cywilizacyjnych jak przewlekły stres, bezsenność, nadciśnienie itp. Qigong poza swoimi walorami zdrowotnymi, stanowi również podbudowę wielu sztuk walki, przez co jest niezwykle bogaty, z mnóstwem różnorodnych ćwiczeń przeznaczonych konkretnym celom. Nie istnieją żadne przeciwwskazania do praktyki qigong, a same ćwiczenia mogą być z powodzeniem wykonywane przez osoby w każdym wieku, a nawet uskarżające się na drobne niepełnosprawności pourazowe.

Na warsztatach zapoznamy się z zestawem prostych ćwiczeń, specjalnie skonstruowanych tak, aby wesprzeć powrót do należytej harmonii, zapewniając zdrowie, witalność i długowieczność.

Zajęcia poprowadzi Paweł Raszkiewicz – dyplomowany instruktor Tai Chi oraz Qigong, który swe uprawnienia zdobywał pod okiem chińskiego mistrza Tsu. Od ponad 10 lat jest jednym z jego „closed door” uczniów, ale studiował również w górach Wudang. Ciągle podróżując pogłębia swą praktykę u boku najznamienitszych nauczycieli, by następnie dzielić się zdobytą wiedzą z własnymi uczniami.

Wykład jest bezpłatny dzięki środkom naszej Fundacji. Z góry dziękujemy za wszelkie darowizny na rzecz Fundacji – każda kwota znaczy dla nas wiele.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb