Psychika

„Sensowne ścieżki zdrowia” – rozmowa Oriny Krajewskiej z dr Danutą Myłek

Razem z magazynem „SENS psychologia dla ciebie” kontynuujemy cykl wywiadów o zdrowiu w duchu książki „Bądź. Holistyczne Ścieżki Zdrowia”. Co miesiąc Orina Krajewska rozmawia ze specjalistami zajmującymi się zdrowiem.

W lutowym numerze rozmowa z dr Danutą Myłek  o tym, jak z czułością podchodzić do siebie i zapewnić sobie zdrowie.

Dziś wiele produktów działa uzależniająco, co zaburza nasz wewnętrzny instynkt. Tak jest z wysokoglutenową mąką pszenną, cukrem i produktami mleka krowiego, aby ułożyć zbilansowaną dietę, powinniśmy być najpierw oczyszczeni z uzależnień. Od 40 lat niezmiennie wyznaję zasadę: „jesteś tym, co jesz, pijesz, wiesz i myślisz”. Przy czym najważniejsze jest zdobywanie wiedzy na temat ludzkiego organizmu. To sztuka podchodzenia do siebie świadomie i kompleksowo, to czułość wobec siebie – mówi dr Danuta Myłek, alergolog i dermatolog. 

FOT. MARCIN KLABAN / BURDA MEDIA POLSKA

SENS, rozmowa z dr Danutą Myłek>>>>

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb