Bądź na bieżąco

Strach – wierny towarzysz w chorobie – jak go doświadczam i jak sobie z nim radzę? Zapraszamy na spotkanie otwartej grupy wsparcia BądźMy

luty
10
Strach - wierny towarzysz w chorobie - jak go doświadczam i jak sobie z nim radzę?

Fundacja Małgosi Braunek “Bądź” zaprasza wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej, choroby przewlekłej oraz członków ich rodzin, przyjaciół do dołączenia do fundacyjnej grupy wsparcia – BądźMy. Spotkania poprowadzi Anna Borzeszkowska – psychoonkolożka, coach ICC, EMCC, Cancer Coach oraz certyfikowana nauczycielka Mindfulness.

Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą dołączać w trakcie trwania grupy, spotykamy się dwa razy w miesiącu. Korzystamy z prostego, bezpłatnego komunikatora internetowego.

10 lutego, godz. 19:00: Strach – wierny towarzysz w chorobie – jak go doświadczam i jak sobie z nim radzę?
►Link do spotkania dostępny TU.
Meeting ID: 826 8433 4507
Passcode: 443134.
 
Tematy kolejnych spotkań:

Nadzieja – czym jest dla mnie i jak ją pielęgnuję

Emocje – jaką daję im przestrzeń i jak sobie z nimi radzę

Myśli są jak chmury – uzależnienie od myślenia

Choroba – moje doświadczenie. Czego mnie uczy?

Kreatywność w chorobie – co odkrywam i co mnie wspiera w trakcie choroby

Powrót po chorobie.

Anna Borzeszkowska jest psychoonkolożką, coachem ICC, EMCC, Cancer Coachem oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness.

Prowadzi Instytut Redukcji Stresu i Rozwoju Osobistego. Wspiera osoby w obszarze zmian zawodowych i osobistych, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem oraz szeroko rozumianego rozwoju. Prowadząc warsztaty promuje uważność w biznesie i życiu osobistym. Prowadzi 8-tygodniowe kursy redukcji stresu w oparciu o uważność (MBSR).

Ukończyła również studia z psychoonkologii na SWPS w Warszawie. Pracuje z osobami dotkniętymi chorobą nowotworową wspierając je w procesie zdrowienia i w budowaniu nowego życia po chorobie. Założyła i prowadzi Fundację Onkologiczną Nieoczekiwana Podróż.

Prowadzi warsztaty Mindfulness również dla osób z przewlekłym bólem oraz osób z chorobą nowotworową.

Nieustannie poszukuje nowego i rozwija się w życiu w wielu obszarach, poszerzając tym samym swój warsztat pracy.

Więcej o Ani przeczytacie na jej stronie internetowej: www.annaborzeszkowska.com.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb