Było

Świąteczne spotkanie grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

Serdecznie zapraszamy na świąteczne spotkanie otwartej grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, które odbędzie się w najbliższą środę, 11 grudnia, o godz 17 w kawiarence Kamili – wolontariuszki Fundacji „Bądź”. Adres: ul. Międzyborska 8A (04-041 Warszawa, Gocław), zaczynamy o godz. 17.00. Zachęcamy do potwierdzenia obecności u prowadzącej Ewy Tarasewicz: tel. 600 602 774, email: jiun-ewatar@wp.pl

Świąteczne spotkanie będzie formą podziękowania za dotychczasową pracę i wspólne spotkania „BądźMy” przez ostatnie pół roku, będzie też okazją do spotkania wszystkich osób, które w 2019 r. tworzyły „BądźMy”.

Czeka nas wspólny poczęstunek i drobne upominki przygotowane przez Grupę Organic Farmę Zdrowia, właściciela sieci ekologicznych marketów.

Tym, którym nie uda się dotrzeć na spotkanie, już teraz życzymy spokojnych i rodzinnych świąt oraz dobrego – 2020 roku. Do zobaczenia podczas spotkań grupy wsparcia „BądźMy” już w Nowym Roku!

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb