Było

Naturalna pielęgnacja włosów i skóry głowy podczas chemioterapii

lipiec
21

W niedzielę 1 października w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu na oddziale onkologii, razem z cudowną Fundacją Onkolandia zorganizowaliśmy warsztat pt. „Naturalna pielęgnacja włosów i skóry głowy podczas chemioterapii.” 

Spotkanie poprowadziła nasza niesamowita pasjonatka – fryzjerka związana na co dzień z warszawskim salonem Hairmate – Dorota Kasiorkiewicz.

Pamiętajmy, jak ogromny wpływ na nasze zdrowie mają czynniki środowiskowe. Do nich zaliczamy też chemię użytku codziennego i kosmetyki, którymi codziennie traktujemy nasze ciało. Podczas leczenia onkologicznego bardzo ważne jest, żeby dbać o siebie w sposób nietoksyczny.

Dorota przedstawiła naturalne, tanie, domowe sposoby na efektywną pielęgnację – wśród nich peeling z płatków owsianych, nawilżająca maseczka z awokado, czy siemienia lnianego.

Udostępniamy kilka rad od Doroty 🙂 –> wlosy_pielegnacja

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb