Wszystkiego najlepszego! Świąteczne przesłanie od Andrzeja Krajewskiego

Drodzy Fundacyjni Przyjaciele!

Koniec grudnia to świetna okazja, aby nawet tak asocjalny typ jak ja się odezwał z pozdrowieniami, życzeniami i nowinami. Jak pewnie wiecie z Facebooka i innych mediów, Fundacja ma się dobrze, dużo się dzieje, organizujemy wiele zajęć i warsztatów dla potrzebujących, a w planach na rok przyszły jest ich jeszcze więcej.

Jest to działalność, która wymaga młodej świeżej krwi, dlatego przekazałem stery fundacyjne Orinie, która ku temu posiada właściwą i nieokiełznaną energię – oby pchnęła sprawy jeszcze bardziej do przodu – czego Jej i nam wszystkim gorąco życzę! Moja Idea Fix, czyli plan opracowania naukowego, rzetelnego i przejrzystego modelu medycyny zintegrowanej spoczywa w tej chwili w oczekiwalni na fundusze, które to umożliwią. Nie tracę nadziei, że tak się stanie, ale teraz trzeba robić to, co jest możliwe i bardzo potrzebne, czyli codzienną, powszechną akcję edukacyjną.

W imieniu Zarządu dziękuję Wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie w pracę Fundacji i życzę – Wesołych Świąt i Spokojnego, Owocnego i Dobrego Roku!

Andrzej
?