Było

Zaproszenie na spotkanie z Oriną Krajewską 16-go czerwca podczas Międzynarodowych Targów Jogi

Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi. Na całym świecie z tej okazji, odbędą się wydarzenia dedykowane jodze i promocji zdrowia. Także Polska aktywnie włączyła się do tych obchodów. Zapraszamy na spotkanie z Prezeską naszej Fundacji – Oriną Krajewską, autorką „Holistycznych ścieżek zdrowia”, podczas Międzynarodowych Targów Jogi w Warszawie. Wydarzenie objął patronatem ambasador Republiki Indii Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Indii – Tsewang Namgyal. Tegoroczne Targi Jogi odbędą się pod hasłem „Joga – jest ZDROWA”.

Zapraszamy wszystkich niedzielę, 16 czerwca do Łazienek Królewskich (k. Ermitażu) w godzinach 10.00-18.00. Spotkanie z Oriną Krajewską zaplanowane jest w godz. 12.00-14.00, drugą z autorek, z którą będzie można się spotkać będzie Aga Passendorfer. wydarzenia jest Wydawnictwo Sensus.

Zapraszamy, Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb