będzie

Wpływ wzorców narodzin i projektu celu na życie.

wrzesień
09
Totalna Biologia
ul. Husarii 32 (Wilanów), Warszawa, pawilon z tyłu ogrodu.

LISTY NA WARSZTATY SĄ JUŻ ZAMKNIĘTE.

Termin: 09 września 2017 (sobota), godz.11.00 – BRAK MIEJSC
                  09 września 2017 (sobota), godz. 15.00 – BRAK MIEJSC

Adres: ul. Husarii 32 (Wilanów), Warszawa, pawilon w głębi ogrodu

Koszt: sugerowana darowizna 10 zł

 

O Totalnej Biologii mówi się coraz więcej.  Otrzymujemy pytania na ten temat. Chcemy więc przybliżyć zainteresowanym tę psychobiologiczną koncepcję.
Proponujemy warsztat, prowadzony w oparciu o jej metody.
Totalna biologia (zwana również Recall Healling) jest kluczem do zrozumienia siebie i swoich bliskich oraz uświadomienia sobie, co tak naprawdę jest ważne dla naszego organizmu. Polega na przyjrzeniu się naszemu życiu od strony zachodzących w nim procesów biologicznych, zachęcając tym samym do zmiany sposobu postrzegania naszego zdrowia i pojawiających się w naszym życiu chorób.

Wiele chorób powstaje z powodu niewyrażonych emocji, konfliktów i tajemnic rodzinnych należących do nas, jak i naszych przodków do siódmego pokolenia wstecz. Metoda Recall Healing polega na zadawaniu właściwych pytań, które pozwalają uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich przekonania, co prowadzi do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie do usunięcia związanej z nim choroby.
Pierwszym krokiem do uzdrowienia jest nazwanie konfliktu, uświadomienie sobie odczuwanych w związku z tym silnych emocji. W trakcie pracy tworzy się układankę historii swojego życia w sposób świadomy, co uwalnia nas od przyczyn chorób i niepowodzeń życiowych.

Przez uwolnienie programów, schematów i wzorców sterujących naszym życiem, którymi obciążeni zostaliśmy w czasie okołoporodowym uwalniamy potencjał, z jakim przychodzimy na świat. Uświadamiając sobie, dlaczego i po co żyjemy, zyskujemy dostęp do prawdziwej esencji, zaczyna pojawiać się w naszym życiu to, czego nam brakowało, zaczynamy aktywować swój własny, nienarzucony przez nikogo, niewynikający z oczekiwań innych cel. 
Podczas warsztatu będziemy omawiać plan celu, czyli podstawowy program – cel nieświadomy przyjęty przez nas w okresie okołoporodowym, do którego realizacji dążymy później w całym swoim życiu. Cel ten wynika z atmosfery, zdarzeń i emocji, których doświadczali rodzice lub jedno z nich niedługo przed poczęciem dziecka, w chwili poczęcia, w okresie ciąży, podczas narodzin i w 1 roku po porodzie. 

Warsztat poprowadzi Agnieszka Ziembińska – absolwentka psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, trener, terapeutka Gestalt, Ustawień Helilingera i Recall Healing , malarka, arteterapeutka, z wieloletnim doświadczeniem
w pracy psychologa i psychoterapeutki. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do uczestników, dba aby mieli optymalną przestrzeń do nauki i rozwoju. 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb