Bezpłatne konsultacje psychologiczne online – nowy cykl zapisów

Od lutego do kwietnia w ramach wiosennego cyklu konsultacji psychologicznych w Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych spotkań indywidualnych dla osób w procesie zmiany życiowej, związanej z kryzysem, chorobą, stratą.

Konsultacje będą odbywały się co wtorek, począwszy od 22 lutego do końca kwietnia. Spotkania online trwają 50 minut. Zapewniamy pełną poufność.

• Doświadczasz trudnej dla Ciebie zmiany życiowej?
• Przechodzisz kryzys?
• Doświadczasz przewlekłego stresu i wyczerpania?
• Przeżywasz żałobę lub inną stratę?
• Potrzebujesz lepiej zrozumieć siebie i/lub bliskich w Twoim życiu teraz?
… i nie wiesz jak ruszyć dalej?

Osoby zainteresowane prosimy o email w celu umówienia spotkania: kontakt@backup.fundacjabadz.pl

Magdalena Powalska-Bąk
Od 9 lat pasjonatka Porozumienia Bez Przemocy Marshalla Rosenberga, od 2020 roku współprowadząca Poznańską Grupę Empatyczną, certyfikowana mediatorka w nurcie Porozumienia Bez Przemocy, ukończyła kursy dla profesjonalistów w zakresie pomocy terapeutycznej w nurcie Systemu Wewnętrznej Rodziny Richarda Schwartza. Obecnie jest w procesie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – Pomoc psychologiczna Gestalt w praktyce zawodowej. Pracuje w NGO, pomagając organizować pomoc humanitarną.

Pasjonatka podróżowania i spotkań i spotkań z ludźmi, uwielbia się wspinać. Mama 3 prawie już dorosłych dzieci.

Kilka słów ode mnie
Lubię spotkania z ludźmi, lubię się w nich wsłuchiwać, nazywać uczucia i pomagać im odszukać potrzeby. Uważam, że empatia pomaga w byciu w kontakcie, a bycie w kontakcie pomaga się usłyszeć, „odkleić się” od chaosu myśli i głosów w naszej głowie. A jak już zaczniemy słyszeć swoje Ja, to mamy szansę „pójść do przodu…”.