Infolinia

„Łączy nas pacjent” to wspólny projekt Rzecznika Praw Pacjenta oraz przedstawicieli największych w Polsce organizacji pacjentów, w tym Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. W ramach projektu, podczas dyżurów pełnionych pod bezpłatnym, fundacyjnym numerem 571-207-720, specjaliści z poszczególnych organizacji wraz z ekspertami Rzecznika udzielają telefonicznych porad, informacji oraz wsparcia dotyczącego określonych chorób. Dyżury odbywają się cyklicznie każdego miesiąca, począwszy od 6 marca 2018 r. Szczegółowe informacje o dyżurze naszej Fundacji na bieżąco pojawiają się na naszej stronie internetowej i socjal mediach: Facebooku i Instagramie.

Zakres prowadzonych porad:
• Integralne podejście do zdrowia – czym jest?
• Na czym polega medycyna integralna?
• Najważniejsze filary medycyny integralnej?
• Jakie terapie możemy nazwać komplementarnymi?
• Jak ważne jest stosowanie terapii komplementarnych w chorobie?
• Polecane terapie komplementarne;
• Polecani specjaliści z zakresu metod i terapii komplementarnych;
• Polecane kliniki i placówki stosujące holistyczne, kompleksowe leczenie.

Z ramienia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” konsultacje prowadzi Aleksandra Nowińska i Katarzyna Lepa.