Było

Warsztat „Zdrowie a rodzina”

17 listopada 2017 odbył się warsztat “Zdrowie a rodzina” prowadzony przez Janusza Sztencla, psychoterapeutę z certyfikatem PTP, jednego z pierwszych w Polsce terapeutów, którzy włączyli do swojej pracy metodę ustawień Rodzinnych w/g Berta Hellingera. Od 2003 roku szkoli się w ustawieniach systemowych, które prowadzili: Bert Hellinger, Maria Senlftleben-Gudrich, Marek Wilkirski, Victoria Schnabel, Ilse Kutschera i wielu innych.

Praca ustawieniowa wyłania na światło dzienne wszystkie dynamiki powodujące między innymi to, że nie udaje nam się dotrzeć do pełni szczęścia, sukcesów, do pełni zdrowia – zarówno fizycznego jak i duchowego. Hellinger jest przeświadczony, że wszelkie cierpienie bierze się z nieporządku w systemie, a uzdrowienie jest efektem wprowadzenia w nim ładu. Pokazuje jedynie, że odkrycie dynamiki duszy chorego może pomóc mu zrozumieć przyczyny choroby i tym samym wspomóc zdrowienie.

Uczestnicy podeszli do warsztatu z wielką odwagą. Dla całej grupy było to wielkie przeżycie poznania tego, co ukryte i uwikłane w nas. Dziękujemy serdecznie Prowadzącemu za wielkie zaangażowanie, a uczestnikom życzymy powodzenia na dalszej drodze.

 

 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb