będzie

Zapraszamy na praktyczny, bezpłatny webinar Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i lek. med. Elżbietą Dudzińską

kwiecień
27
Jak oddychać w maseczkach? Zapraszamy na bezpłatny webinar
Jak oddychać w maseczkach by zwiększyć swoją ochronę i nie przywyknąć do szkodliwych nawyków? Zapraszamy na praktyczny, bezpłatny webinar Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i lek. med. Elżbietą Dudzińską o tym jak właściwie oddychać w dobie pandemii.
 
Termin: 27 kwietnia (poniedziałek), start godz. 18:00. Webinar potrwa ok. 30 min, przewidujemy czas na pytania.
Miejsce: będziemy korzystać z prostego komunikatora video: jitsi.org. To co jest wymagane to: komputer, dostęp do internetu, przeglądarka Chrome, Firefox lub inne (z wyjątkiem Safari). Na kwadrans przed startem video konferencji zapisani uczestnicy otrzymają link do spotkania via email. Należy otworzyć link oraz zaakceptować dostęp przeglądarki do mikrofonu i kamery komputera. W przypadku kłopotów prosimy o kontakt do Agnieszki, tel. 511 967 246.
 
Zapisy: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl

 

Zagadnienie na webinar „Jak oddychać w maseczce”

 • Jak powinniśmy oddychać w maseczce 
 • Do jakich zmian oddychania może nas prowokować maseczka 
 • Dlaczego należy oprzeć się chęci szybszego oddychania przez usta 
 • Skąd się bierze uczucie duszności w maseczce
 • Jakie mogą być krótkofalowe i długofalowe konsekwencje niewłaściwego oddychania w maseczce 
 • Jakie ćwiczenia mogą pomóc, aby szybciej się zaadaptować do oddychania w maseczce
 • Kto będzie miał większe wyzwania z oddychaniem w maseczce
 • Jakie wykorzystać oddychanie w maseczce do korekty niewłaściwego wzorca oddychania bez maseczki 
 • Uprawianie sportu w maseczce
 • Dzieci i oddychania w maseczce  
 • Jak je do tego przygotować 

Lek. med. Elżbieta Dudzińska uzyskała tytuł doktora na Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz dyplom w zakresie medycyny integralnej na Uniwersytecie Arizona w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła liczne kursy i szkolenia dla trenerów oraz zdobyła certyfikaty  w Instytucie Medycyny Behawioralnej: Center for Mindfulness  in  Medicine  przy University of Massachusetts Medical School w Stanach Zjednoczonych (certyfikaty z zakresu technik redukcji stresu). Od dwunastu lat zajmuje się również działalnością edukacyjną w obszarze zdrowia i prewencji chorób. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu możliwości umysłu, stresu i technik redukcji stresu, zdrowia, stylu życia i diety, snu (m.in. „Jak sobie radzić ze stresem”, „Styl życia i jego wpływ na zdrowie”, „Jesteś tym co jesz”, „Jesteś tym co myślisz”, „Ciało i umysł nierozłączna para. Wpływ umysłu na nasze życie i zdrowie”, „Jak sobie radzić ze stresem i wypaleniem zawodowym”, „Komunikacja z pacjentem”, „Zdrowy sen, jako niego zadbać”, „Odporność organizmu, co ją determinuje”).

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb