będzie

Ajurweda, czyli droga do równowagi, zdrowia i szczęścia – warsztat Karoliny i Macieja Szaciłło, 23 listopada 2019

Ajurweda, czyli droga do równowagi, zdrowia i szczęścia
Centrum Kultury Wilanów, ul. Radosna 11, 02-956 Warszawa

„Ajurweda, czyli droga do równowagi, zdrowia i szczęścia” – warsztat Karoliny i Macieja Szaciłło, 23 listopada 2019, godz. 11.00 – 13.00, Centrum Kultury Wilanów, ul. Radosna 11, 02-956

Koszt: wstęp wolny / dobrowolna darowizna, podziękowanie za warsztat 20 zł

Zapisy: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl / liczba miejsc ograniczona

Do kogo skierowane jest wydarzenie: dla wszystkich, poszukujących wiedzy na temat ajurwedy, zdrowego i zrównoważonego stylu życia.

Czego można się dowiedzieć podczas wydarzenia: czym jest najstarsza nauka o zdrowiu i jakie są jej podstawowe założenia, jakie są 4 poziomy równowagi i zdrowia, czym są 4 źródła energii oraz sattva, radżas i tamas, jaka jest funkcja oddechu oraz rola smaku w ajurwedzie.

Dla zainteresowanych: odbędziemy krótki pokaz wody ziołowej oraz sesję pranajamy i krótką relaksację

Karoliny i Macieja Szaciłło – Ona, dziennikarka, na co dzień pisze reportaże społeczne i wywiady. Jest nauczycielką technik oddechowych i medytacji. On kucharz wegetariański, autor książek kulinarno – lajfstylowych, pasjonuje się dietetyką, medycyną wschodu (szczególnie ajurwedą) i jogą. Przez lata gotował na antenie „Dzień dobry TVN”. Razem prowadzą bloga o zdrowym sposobie na życie (www.medytujemy.pl), warsztaty i detoksy wyjazdowe. W swojej pracy łączą współczesne zdobycze dietetyki ze starożytną mądrością medycyny Wschodu. Pojawiają się na antenie znanych i lubianych programów TV. Razem prowadzili cykl na antenie Dzień Dobry TVN. Wspólnie piszą książki (w sumie 12) w tym m.in. bestsellerowe „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” oraz „Karolina na detoksie” (numer jeden na liście bestsellerów Empiku). W październiku 2017 pojawił się na rynku ich kolejny bestseller „Jedzenie, które leczy” – prosty i przejrzysty przewodnik po ajurwedzie, a 28 lutego: „Zdrowa tarczyca. Twoja droga do równowagi hormonalnej”. Jesienią r. na rynku pojawią się „Zdrowe serce” i „Leki z roślinnej apteki”.