Było

Akcja edukacyjna BBC Worldwide Polska

29 czerwca wraz z Fundacją Rak and Roll wzięliśmy udział w zorganizowanym przez BBC Worldwide Polska Dniu Świadomości na Temat Raka.

To incjatywa firmy, podjęta w związku z zachorowaniem na nowotwór jej londyńskiego pracownika. Każda jednostka organizuje wydarzenie, skierowane do lokalnych pracowników i społeczności.
Naszą Fundację reprezentowała Orina Krajewska, podzieliła się wiedzą na temat komplementarnego podejścia do zdrowia i co robić aby zmniejszyć ryzyko zachorowania

Dzień zakończył się warsztatami yogi w Ogrodzie Saskim.

Dziękujemy za zaproszenie!

Gratulujemy pomysłu, gorąco wspieramy wszelkie inicjatywy mające na celu edukację w zakresie profilaktyki chorób nowotworowych.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb