Było

BądźMy – ostatnie październikowe spotkanie grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu spotkanie otwartej grupy wsparcia naszej Fundacji – BądźMy. Spotkanie odbędzie się we środę, 30 października, w godz. 17.00 – 19.00. Centrum Szpitalna, ul. Szpitalna 5 lok. 5, 3-cie piętro. Zachęcamy do potwierdzenia obecności u prowadzącej Ewy Tarasewicz: tel. 600 602 774, email: jiun-ewatar@wp.pl

W listopadzie spotkania grupy otwartej „BądźMy” odbędą się: 13 i 27-go listopada.

Dla przypomnienia: kamienica przy ul. Szpitalnej przechodzi remont elewacji, więc jest przysłonięta osłoną (wejście do kamiennicy na lewo od kawiarni Green Nero na Szpitalnej, naprzeciwko, po skosie kawiarni Wedla).

Na spotkania BądźMy, zapraszamy wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej lub każdej innej choroby przewlekłej oraz członków ich rodzin, przyjaciół, wszystkich poszukujących wsparcia w trudnym momencie w życiu. 

Podczas naszych spotkań, w atmosferze szacunku i wzajemnej troski, słuchania i zrozumienia, uczestnicy mogą podzielić się swoimi troskami, obawami. Wysłuchamy jak z podobnymi doświadczeniami radzą sobie inni, nauczymy się przyjmować i dzielić użytecznymi wskazówkami, wiedzą, lekturami, przemyśleniami. Zapraszamy do wspólnego stworzenia przestrzeni, w której będziemy dzielić się tym, co dla nas ważne w naszej codzienności z chorobą, co nas wspiera, czego potrzebujemy. Sięgniemy m.in. po techniki uważności, które mogą nam pomóc w radzeniu sobie z rozbieganym umysłem, pełnym myśli i emocji.

Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą mogli dołączać w trakcie trwania grupy, zapisy na: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl 

Zasady, którymi będziemy kierować się w grupie wsparcia BądźMy to: zasada poufności, nie oceniania, nie krytykowania, szacunku i otwartości.

Ewa Tarasewicz – absolwentka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Instytutu Ohashiatsu w Stanach Zjednoczonych, a także szkolenia w japońskiej psychologii (autorefleksja Naikan, terapia Mority, praktyka małych kroków Kaizen w ToDo Institute, USA). Uczestniczka wielu warsztatów z psychoterapii i pomocy psychologicznej, w tym warsztatów z pracy z ciałem i pomocy pacjentom onkologicznym.

Więcej informacji o grupie u prowadzącej:
Ewa Tarasewicz
tel.: 600 602 774
e-mail: jiun-ewatar@wp.pl

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb