będzie

BądźMy – wrześniowe spotkanie grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

wrzesień
18
BądźMy – wrześniowe spotkanie grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”
Centrum Szpitalna, ul. Szpitalna 5 lok. 5, 3-cie piętro

Zapraszamy kolejne wrześniowe spotkanie otwartej grupy wsparcia naszej Fundacji – BądźMy. Najbliższe spotkanie odbędzie się we środę, 18 września, w godz. 17.00 – 19.00. Tradycyjnie zapraszamy do Centrum Szpitalna, ul. Szpitalna 5 lok. 5, 3-cie piętro (jest winda), klatka w bramie na lewo. Dla przypomnienia: kamienica przechodzi remont elewacji, więc jest przysłonięta osłoną (wejście do kamiennicy na lewo od kawiarni Green Nero na Szpitalnej, naprzeciwko, po skosie kawiarni Wedla).

Zachęcamy do potwierdzenia obecności u prowadzącej Ewy Tarasewicz: tel. 600 602 774, email: jiun-ewatar@wp.pl

Na spotkania BądźMy, zapraszamy wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej lub każdej innej choroby przewlekłej oraz członków ich rodzin, przyjaciół, wszystkich poszukujących wsparcia w trudnym momencie w życiu. 

Podczas naszych spotkań, w atmosferze szacunku i wzajemnej troski, słuchania i zrozumienia, uczestnicy mogą podzielić się swoimi troskami, obawami. Wysłuchamy jak z podobnymi doświadczeniami radzą sobie inni, nauczymy się przyjmować i dzielić użytecznymi wskazówkami, wiedzą, lekturami, przemyśleniami. Zapraszamy do wspólnego stworzenia przestrzeni, w której będziemy dzielić się tym, co dla nas ważne w naszej codzienności z chorobą, co nas wspiera, czego potrzebujemy. Sięgniemy m.in. po techniki uważności, które mogą nam pomóc w radzeniu sobie z rozbieganym umysłem, pełnym myśli i emocji.

Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą mogli dołączać w trakcie trwania grupy, zapisy na: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl 

Zasady, którymi będziemy kierować się w grupie wsparcia BądźMy to: zasada poufności, nie oceniania, nie krytykowania, szacunku i otwartości.

Ewa Tarasewicz – absolwentka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Instytutu Ohashiatsu w Stanach Zjednoczonych, a także szkolenia w japońskiej psychologii (autorefleksja Naikan, terapia Mority, praktyka małych kroków Kaizen w ToDo Institute, USA). Uczestniczka wielu warsztatów z psychoterapii i pomocy psychologicznej, w tym warsztatów z pracy z ciałem i pomocy pacjentom onkologicznym.

Więcej informacji o grupie u prowadzącej:
Ewa Tarasewicz
tel.: 600 602 774
e-mail: jiun-ewatar@wp.pl

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb