Bezpłatne konsultacje psychologiczne: listopad – grudzień – styczeń

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Od listopada do stycznia w ramach jesienno-zimowego cyklu konsultacji psychologicznych w Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych spotkań indywidualnych dla osób w procesie zmiany życiowej, związanej z kryzysem, chorobą, stratą.

Konsultacje będą odbywały się w listopadzie, grudniu i styczniu. Spotkanie trwają 50 minut i mogą odbywać się online lub stacjonarnie (Warszawa) zgodnie z potrzebami, w poniedziałki od 18:00 do 21:00 lub w środy od 18:00-21:00. Zapewniamy pełną poufność.

• Doświadczasz trudnej dla Ciebie zmiany życiowej?
• Przechodzisz kryzys?
• Doświadczasz przewlekłego stresu i wyczerpania?
• Przeżywasz żałobę lub inną stratę?
• Potrzebujesz lepiej zrozumieć siebie i/lub bliskich w Twoim życiu teraz?
… i nie wiesz jak ruszyć dalej?

Osoby zainteresowane prosimy o email w celu umówienia spotkania: kontakt@backup.fundacjabadz.pl

Klaudia Klimala – specjalista w zarządzaniu i komunikacji zarówno interpersonalnej jak i w organizacjach. Obecnie jest w procesie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – Pomoc psychologiczna Gestalt w praktyce zawodowej. Absolwentka Uniwersytetu im. Ludwika Maksymiliana w Monachium na kierunkach: Germanistyka Transnacjonalna /Komunikacja międzykulturowa, Filologia Portugalska, Filozofia. Z wyróżnieniem ukończyła Akademię Psychologii Przywództwa / studium post MBA.

Klaudia korzysta ze wszelkich doświadczeń osobistych i zawodowych. Najważniejszymi są dla niej psychoterapeutyczne szkolenie zawodowe, treningi interpersonalne oraz liczne warsztaty rozwojowe. W pomocy psychologicznej czerpie również ze współpracy z fundacjami i organizacjami NGO w Polsce i za granicą współtworząc programy i kampanie CSR oraz udzielając wsparcia osobom w kryzysie bezdomności w Brazylii czy w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech.

Kilka słów ode mnie
W konsultacji psychologicznej interesuje mnie spotkanie z drugim człowiekiem. Spotkanie, w którym w danym momencie tworzymy wspólne doświadczenie. Wierzę, że dzięki takiemu wymiarowi spotkania osoba poszukująca pomocy w towarzystwie specjalisty ma szansę wejść w kontakt z własnymi myślami, emocjami i cialem, by zawrócić do siebie samej/samego na tu i teraz. I ruszyć z miejsca…