newsy

Biznes Boxing Polska – Białe kołnierzyki tym razem w Poznaniu!

To był weekend pełen emocji i to nie tylko dla fanów sportów walki! W sobotę, 27 kwietnia, już po raz 7. odbyła się Gala Biznes Boxing Polska, tym razem gościliśmy w Poznaniu. Dla Białych Kołnierzyków była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wytrzymałości, dla naszej Fundacji kolejny zaszczyt by przez wspólną zabawę zebrać pieniądze na cele statutowe Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. W Poznaniu tylko z licytacji udało się zebrać ponad 42 000 zł!

W VII edycji Biznes Boxing Polska tradycyjnie udział wzięli biznesmeni, prawnicy, managerowie, lekarze, którzy po 8 tygodniach przygotowań i wyrzeczeń, stoczyli profesjonalną walkę na ringu w 3 rundach! W Poznaniu do walki stanęli: Tomasz Łuczak, Łukasz Dolata, Damian Szymczak, Adam Sipowicz, Patryk Miś, Gabriel Kobierski, Paul Mardo, Michał Bowsza, Kamil Wachowski, Adrian Łaźniewski. Galę poprowadził Michał Olszański – Dziennikarz radiowej „Trójki” i TVP 2. Galę uświetnił swoją obecnością Jacek Jaśkowiak – Prezydent Miasta Poznania.

Jak zawsze podczas Gali Biznes Boxing atrakcją wieczoru były aukcje, w tej edycji do wylicytowania były m.in.: koszulka Reprezentacji podpisana przez Roberta Lewandowskiego, dzień z Piotrem Marcem Liroyem w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, niepowtarzalna sukienka projektu marki Gosia Baczyńska, koszulka od Jakuba Błaszczykowskiego, pierścień Małgosi Braunek, w którym grała Izabelę Łęcką w serialu “Lalka” (licytacja przeniesiona / z przyczyn  technicznych  nie  udało  nam  się  dokonać  licytacji  w Warszawie), wizyta dla dwóch osób z oprowadzaniem przez dziennikarkę Agnieszkę Cegielską w studiu Dzień Dobry TVN lub TVN24,

Tradycyjnie, dzień przed Gw Galerii Malta odbyło się również oficjalne ważenie i dobieranie uczestników, czyli wspólnie zagrzewanie do walki! W walkach Białych Kołnierzyków nie chodzi wyłącznie rywalizację i wygraną, liczy się przede wszystkim  chęć   niesienia   pomocy,  przyjaźń   i   szacunek, co  dało  się  wyczuć  już   od   samego  początku,  za  co Poznaniowi i Wszystkim zaangażowanym w organizację walk oraz licytacje serdecznie DZIĘKUJEMY!

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”