Bądź na bieżąco

Dr Yair Maimon „Znakomite dowody na zastosowanie medycyny chińskiej w leczeniu raka” – wykład

Dr Yair Maimon "Znakomite dowody na zastosowanie medycyny chińskiej w leczeniu raka" - wykład
ul. Kolegiacka 3, Warszawa (Wilanów)

Termin: 27 maja 2018 (niedziela) godz.15:00, warsztat potrwa 2h

Adres: ul. Kolegiacka 3 (Wilanów), Warszawa (sala teatralna, II piętro)

Koszt: Wykład jest bezpłatny dzięki wsparciu Centrum Kultury Wilanów, które udostępniło piękną przestrzeń sali teatralnej na to spotkanie oraz dzięki środkom naszej Fundacji. Z góry dziękujemy za wszelkie darowizny na rzecz Fundacji – każda kwota znaczy dla nas wiele.

Zapisy: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl , Uwaga! Liczba miejsc ograniczona

Doktor Yair Maimon, wybitny autorytet z zakresu medycyny integracyjnej i chińskiej, przyjął zaproszenie od naszej Fundacji i poprowadzi wykład „Znakomite dowody na zastosowanie medycyny chińskiej w leczeniu raka”. Wykład odbędzie się w niedzielę 27 maja w Warszawie.

Doktor Yair Maimon należy do elitarnego grona najwybitniejszych autorytetów z zakresu medycyny integracyjnej i chińskiej, posiada ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne, akademickie i badawcze, które zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Europie i Izraelu. Yair Maimon integruje komplementarną i zachodnią medycynę na swój unikalny sposób. Łączy szerokie tło stylów TCM z szerokim doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym. Jego nauczanie jest jasne i inspirujące.

Opracował specjalny wgląd w diagnostykę i leczenie różnorodnych zaburzeń psychologicznych, autoimmunologicznych i nowotworów, który wywodzi się z głębokiego zrozumienia stosowania chińskiej medycyny w celu złagodzenia cierpienia i promowania leczenia. Opublikował kilka wybitnych artykułów naukowych dotyczących akupunktury i ziołolecznictwa.

Miał zaszczyt studiować osobiście u najlepszych nauczycieli. Dr Maimon posiada specjalizacje w zakresie różnych metod medycyny chińskiej, takich jak: „5 elementów”, TCM, Stems and Branches, japońska akupunktura, chińska medycyna ziołolecznicza i badania nad tekstami starożytnymi. Posiada również specjalizację podyplomową w zakresie: pediatrii, ginekologii i onkologii.

Obecnie Yair Maimon jest dyrektorem Tal Center – Integracyjnego Centrum Badań Nowotworów, Instytutu Onkologii – Szpitala Sheba; Kierownik Izraelskiego Centrum Badań w Zakresie Medycyny Komplementarnej (NPO). Przewodniczący Międzynarodowego Kongresu Medycyny Chińskiej (ICCM). Kierownik Integracyjnego Centrum Medycznego „Refuot”. Były dziekan i współzałożyciel największego kolażu TCM w Izraelu: „Medi-Cin”. Dyrektor programu medycyny chińskiej dla lekarzy na Uniwersytecie Bar Ilan. Wykładowca psychologii medycznej na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Kierownik Komplementarnej Jednostki Medycyny w Szpitalu w Tel Awiwie, zaangażowany w badania i leczenie hospitalizowanych i ambulatoryjnych pacjentów.

Dr Maimon poświęca się leczeniu pacjentów i łagodzeniu ludzkiego cierpienia. Inspiruje się głębokim zrozumieniem chińskiej medycyny. Ma głęboki wgląd w rozumienie bólu i uzdrawiania.