Dołącz do nas!

Dołącz do nas! Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” poszukuje osoby, która wesprze nasze bieżące działania komunikacyjne.

Obszary, w których potrzebujemy wsparcia:
– wsparcie komunikacji na FB i IG w oparciu o wcześniej ustaloną strategię
– bieżąca obsługa wydarzeń i warsztatów Fundacji
– organizacja i promocja naszych wydarzeń
– tworzenie tekstów na www w środowisku wordpress
– tworzenie newslettera.

Ta rola jest dla Ciebie, jeśli:
– interesujesz się tematyką ochrony zdrowia, a holistyczne podejście do życia jest Ci bliskie
– masz przestrzeń życiową oraz długodystansowe społeczne zaangażowanie
– lubisz komunikację i środowisko mediów społecznościowych
– jesteś osoba zorganizowaną i obowiązkową
– lubisz pracę w zespole.

Napisz do nas na kontakt@backup.fundacjabadz.pl, opisując swoje doświadczenie, preferowany zakres pracy i dostępność godzinową.

Opisywana forma współpracy jest na zasadzie wolontariatu z opcją na wynagrodzenie przy wybranych projektach. Więcej szczegółów w DM lub w bezpośredniej rozmowie!

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Małgosi Braunek „Bądź” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).