Bądź na bieżąco

Dr Yair Maimon „Znakomite dowody na zastosowanie medycyny chińskiej w leczeniu raka” – film z wykładu

Film z wykładu Dr. Yaira Maimona nt. zastosowania medycyny chińskiej w leczeniu onkologicznym, który zorganizowaliśmy 27 maja we współpracy z Centrum Kultury Wilanów.

Doktor Yair Maimon należy do elitarnego grona najwybitniejszych autorytetów z zakresu medycyny integracyjnej i chińskiej, posiada ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne, akademickie i badawcze, które zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Europie i Izraelu. Yair Maimon integruje komplementarną i zachodnią medycynę na swój unikalny sposób. Łączy szerokie tło stylów TCM z szerokim doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym. Jego nauczanie jest jasne i inspirujące.

Opracował specjalny wgląd w diagnostykę i leczenie różnorodnych zaburzeń psychologicznych, autoimmunologicznych i nowotworów, który wywodzi się z głębokiego zrozumienia stosowania chińskiej medycyny w celu złagodzenia cierpienia i promowania leczenia. Opublikował kilka wybitnych artykułów naukowych dotyczących akupunktury i ziołolecznictwa.

Miał zaszczyt studiować osobiście u najlepszych nauczycieli. Dr Maimon posiada specjalizacje w zakresie różnych metod medycyny chińskiej, takich jak: „5 elementów”, TCM, Stems and Branches, japońska akupunktura, chińska medycyna ziołolecznicza i badania nad tekstami starożytnymi. Posiada również specjalizację podyplomową w zakresie: pediatrii, ginekologii i onkologii.

Obecnie Yair Maimon jest dyrektorem Tal Center – Integracyjnego Centrum Badań Nowotworów, Instytutu Onkologii – Szpitala Sheba; Kierownik Izraelskiego Centrum Badań w Zakresie Medycyny Komplementarnej (NPO). Przewodniczący Międzynarodowego Kongresu Medycyny Chińskiej (ICCM). Kierownik Integracyjnego Centrum Medycznego „Refuot”. Były dziekan i współzałożyciel największego kolażu TCM w Izraelu: „Medi-Cin”. Dyrektor programu medycyny chińskiej dla lekarzy na Uniwersytecie Bar Ilan. Wykładowca psychologii medycznej na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Kierownik Komplementarnej Jednostki Medycyny w Szpitalu w Tel Awiwie, zaangażowany w badania i leczenie hospitalizowanych i ambulatoryjnych pacjentów.

Dr Maimon poświęca się leczeniu pacjentów i łagodzeniu ludzkiego cierpienia. Inspiruje się głębokim zrozumieniem chińskiej medycyny. Ma głęboki wgląd w rozumienie bólu i uzdrawiania.

 

 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb