będzie

Dwa lipcowe spotkania z Powięzią (praktyka oddechu i teoria) w formie LIVE’ów Fundacji Małgosi Braunek „Bądź””

lipiec
Dwa lipcowe spotkania z Powięzią (praktyka oddechu i teoria)
LIVE Facebook Fundacji Małgosi Braunek "Bądź"

? ODDECH POWIĘZIOWY ONLINE- medytacja somatyczna na dobranoc ?

Start: dnia 1 lipca o godz. 21.00

Inwestycja: 30 minut tylko dla siebie

〜 Oddech zabierze cię na rekonesans w głąb twojego ciała.

〜 Uspokoi umysł, rozwinie wewnętrzne doznania, pozwoli doświadczyć relacji pomiędzy częściami ciała.

〜 Ożywi powięź, usunie napięcia w ciele, przyniesie wewnętrzny spokój i lekkość bytu.

Przygotuj koc/matę na podłodze, małą poduszkę pod głowę, a jak potrzebujesz to i koc pod kolana. Luźne ubranie, skarpety, dodatkowy kocyk do przykrycia się.

II Spotkanie

?  Co to jest powięź? Jaka jest jej rola w utrzymaniu zdrowia i terapiach pracy z ciałem?

– prelekcja ?

Start: 8 lipca o godz.19.00

Inwestycja : 60 minut + pytania

Jak przynieść ulgę ciału pracując z powięzią? Zapraszam na prelekcję ONLINE, dzięki której poznasz metody pracy z tkanką powięziową: Rolfing® oraz Terapię Blizn wg metody ScarWork™.

〜 Bez względu na źródło pochodzenia bólu jest to doświadczenie dewastujące jakość życia cierpiącego człowieka. Przedstawione podczas prelekcji podejście reprezentuje niemedyczny i niefarmakologiczny sposób radzenia sobie z bólem, ale także ze sztywnością i napięciem wynikającymi z przebytej operacji, wypadku, traumy czy chronicznego stresu albo złej postawy (przy siedzeniu, chodzeniu, staniu, etc).

〜 Biorąc udział w prelekcji, dowiesz się:

• Co to jest powięź
  • Jaka jest jej rola w utrzymaniu zdrowia
  • Co jest Rolfing®. Poznasz tę holistyczną, manualną metodę pracy z ciałem koncentrującej się na tkance powięziowej, której celem jest uwolnienie głęboko zakorzenionych napięć oraz bólu.
  • Co jest terapia blizn ScarWork™ , czyli metoda pracy z bliznami pooperacyjnymi, po poparzeniach lub po chemioterapii. Dowiesz się, jak działa dotyk terapeuty w oparciu o zebrane dane naukowe oraz jakie przynosi korzyści i czego można się spodziewać.

Zapraszamy na Facebook Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”.

•••••••••
Anna Świecka – Głowacka – jestem terapeutką Integracji Strukturalnej, znanej też jako Rolfing®. Zajmuję się również terapią blizn wg metody ScarWork™. Z wykształcenia jestem socjologiem i menadżerem, ale w trakcie własnych zmagań ze zdrowiem i poszukiwania równowagi w życiu odkryłam Rolfing, który stał się moją pasją i powołaniem. Interesuje mnie holistyczne podejście do zdrowia człowieka, umożliwiające życie w poczuciu równowagi między ciałem, umysłem i duchem. Dlatego chcę pomóc ludziom w utrzymaniu ich dobrostanu poprzez poszerzenie świadomości ciała i umysłu w trakcie terapeutycznej pracy z ciałem, uwalniającej od napięć, bólu, niezdrowych wzorców postawy, uwięzionych przez traumę emocji. Jestem absolwentką szkoły European Rolfing® Association w Monachium, filii Rolf® Institute w Boulder, USA. Ukończyłam warsztat wprowadzający do pracy z traumą wg psychofizjologicznej metody leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu – Somatic Experiencing®(SE).

Do zobaczenia i usłyszenia!