Lektury

„Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu”

Autor: Monika Godlewska
Wydane przez: Studio Astropsychologii

Autorka – Monika Godlewska – miała raka. Skorzystała z licznych metod, jakie oferowała  jej medycyna – również ta niekonwencjonalna.
Odkryła, że podłoża chorób wpływających na ciało można szukać w dużej mierze w psychice. Zastosowała szereg technik, które na równi oddziaływały na jej umysł, jak i na organizm. Uzdrawianie energetyczne, joga, dieta makrobiotyczna, lecznicze głodówki, afirmacje, medytacje i modlitwy, proste ćwiczenia odprężająco-relaksujące oraz zatrzymujące energię. Skorzystała także z takich popularnych metod terapeutycznych, jak masaż Shiatsu, muzykoterapia czy ustawienia Berta Hellingera. Wiedzę niezbędną do walki z nowotworem czerpała również z filozofii Wschodu.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb