Jesienne zajęcia i warsztaty Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

Poco a Poco Breath – praktyka oddechowa online w grupie I Michał Piasecki I Fundacja „Bądź”

Praktyka oddechowa i medytacja, które przynoszą aktywną akceptację.

Spotkania we wtorki raz na dwa tygodnie online (począwszy od 12 października, godz. 18:00) poprzez komunikator zoom.

Grupa już skompletowana.

Poco a Poco Breath – indywidualna praktyka oddechowa online I Michał Piasecki I Fundacja „Bądź”

Zindywidualizowana praktyka oddechu i medytacji dostosowana do Twoich potrzeb w tym momencie.

Spotkania umawiane indywidualnie. Zapisy: kontakt@backup.fundacjabadz.pl

BądźMy – grupa wsparcia fundacji z Anią Michną – Humeniuk

Grupa dedykowana pacjentkom i pacjentom z doświadczeniem choroby nowotworowej, choroby przewlekłej oraz członkom ich rodzin, przyjaciołom.

Spotkania we środy raz na dwa tygodnie online (począwszy od 13 października, godz. 10:00) poprzez komunikator zoom.

Zapisy: kontakt@backup.fundacjabadz.pl

Kurs mindfulness online dla osób z doświadczeniem choroby nowotworowej

Zamknięta grupa pracująca według programu przygotowanego w oparciu o Mindfulness – Based Cancer Recovery

6 spotkań – co tydzień; 1 raz w tygodniu, od 26.10 – 30.11. Spotkania odbywać się będą we wtorki od 19:00-21:00.

Zapisy: kontakt@backup.fundacjabadz.pl

Infolinia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i Rzecznika Praw Pacjenta #łączynaspacjent

Konsultacja i informacje na temat integralnego podejścia do zdrowia, polecenia ekspertów itd.

Fundacyjny dyżur w trzeci czwartek miesiąca (najbliższy dyżur 21.10, godz. 12:00-15:00), pod numerem telefonu: 571-207- 720.

LIVE’y na Facebooku

Autorskie spotkania z ekspertami i ekspertami z możliwością zadawania pytań z obszarów: ciało, duch, umysł.

Najbliższe spotkanie (niebawem podamy datę) Diagnoza: rak – i co dalej? Praktyczne wsparcie dla pacjentek i pacjentów i ich bliskich.

Bądź w Kazimierzu! Regeneracja ciała, umysłu i ducha. Zapisz się na listopadowe, wyjazdowe warsztaty Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” (11-14.11)

Drugi warsztat wyjazdowy z udziałem ekspertek i ekspertów współpracujących z Fundacją Małgosi Braunek “Bądź”! Warsztat odbędzie się we współpracy z PortalYogi.pl. Gościnią bloku poświęconego pracy z ciałem będzie Maria Prokop – trenerka jogi i oddechu.

Warsztat płatny, zapisy: kontakt@backup.fundacjabadz.pl

Codzienny kontakt z fundacją, wsparcie, pytania, doradztwo:

Fundacja Małgosi Braunek „BĄDŹ”, mail: kontakt@backup.fundacjabadz.pl, tel. +48 571 207 720.

Zapraszamy i do zobaczenia!