Bądź na bieżąco

Jesienny warsztat Qigong wspierający płuca – Paweł Raszkiewicz, materiały ze spotkania

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny sobotni Jesienny warsztat Qigong wspierający płuca oraz Pawłowi Raszkiewiczowi z Droga Dao za prowadzenie. Koleje spotkanie w tym cyklu zaplanowaliśmy na 7 listopada (sobota godz. 11:00-13:00, Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, ul. Radosna 11). Zapisy ruszą niebawem. Spotkanie poświęcone będzie nerkom (zima), następne: wątrobie (wiosna) i sercu (lato).

Jesienny warsztat Qigong wspierający płuca zestaw od Pawła Raszkiewicza 

Instrukcja do praktyki wzmacniająco – oczyszczającej z dźwiękiem „HA!”. Praktyka zawiera napisy w języku angielskim (niebawem napisy będą dostępne też w języku polskim), ćwiczenie rozpoczyna się na nagraniu od 1 minuty 33 sek.

Muzyka odpowiadająca jesieni/płucom od Mistrza Wu

 Dziękujemy! 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb