Jestem będę

Jestem i Będę: Jestem wdzięczna chorobie

„Dziś, gdy mogę opowiedzieć swoją historię, dostrzegam, jak wielki to ma sens. To wszystko było i jest po coś. Czuję się ambasadorką jej (Małgosi Braunek red.) pięknego przesłania, którego sama nie zdążyła przekazać światu. Dzięki temu przesłaniu żyję i dopiero się rozkręcam”.

“Jestem i Będę” to projekt Fundacji Małgosi Braunek Bądź realizowany wraz z Vogue Polska i Storytel, który przybliża autentycznych bohaterów i ich historie poradzenia sobie z chorobą i doświadczenia z holistycznym podejściem do leczenia.

Prezentujemy historię Aleksandry Nowińskiej, która zaangażowana w działania Fundacji Małgosi Braunek “Bądź”, sama w 2018 roku doświadczyła choroby nowotworowej. Dzięki wiedzy na komplementarnych metod leczenia, swojej determinacji i ciężkiej pracy nad emocjami wyszła z choroby obronną ręką. Dziś gdy jako zdrowa osoba opowiadając swoją historię, dostrzega, jak wielki to doświadczenie miało sens. Wierzy że wszystko było i jest po coś.

“Jestem i Będę” współpraca przy projekcie:
Bohaterka: Aleksandra Nowińska
Fotograf: Michał Jaworski
Wsparcie Fundacji przy sesji: Gabriela Mazowiecka

“Jestem i Będę” team projektu:
Magda Chołyst / Artist in Bloom
Orina Krajewska / Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”
Agnieszka Zakrzewska / Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”
Natalia Karawajczyk / wsparcie Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”.

Link do artykułu >>>

Link do Storytel.pl >>>