Jestem będę

Jestem i Będę: Motyl uczy się latać

„Staram się myśleć, że nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenia. Że to są tylko okazje, by się rozwijać i próbować dzięki nim być kimś lepszym. I zdrowszym. Nie utknąć w tym złym momencie. Nadal oddycham. Spokojnie i świadomie. Za każdy wdech i wydech jestem wdzięczna wspaniałym lekarzom, przyjaciołom, osobom z Fundacji. Dziękuję, że dałam radę, że wciąż się rozwijam, że po prostu jestem. A jestem w lepszej formie, niż kiedykolwiek byłam”.

“Jestem i Będę” to projekt Fundacji Małgosi Braunek Bądź realizowany wraz z Vogue Polska i Storytel, który przybliża autentycznych bohaterów i ich historie poradzenia sobie z chorobą i doświadczenia z holistycznym podejściem do leczenia.

“Jestem i Będę” prezentujemy historię Marty Dyks, znanej modelki, która przez lata nieświadomie żyła obciążona nasilającymi się objawami autoimmunologicznej choroby. Dotknięcie dna w postaci ciężkiej depresji, okazało się punktem zwrotnym i obudziło ją do działania. Diagnoza choroby Hashimoto przyniosła ulgę. Od tego momentu Marta zaczęła długą drogę prozdrowotnych poszukiwań, która trwa do dziś. Jak mówi, leczenie stało się otwartym, wzbogacającym procesem, sposobem na życie, którym dzisiaj inspiruje wiele osób. 

“Jestem i Będę” współpraca przy projekcie:
Bohaterka: Marta Dyks
Fotograf: Adam Pluciński
MUA: Sonia Kieryluk
Retusz: Przemek Brzoskowski i Paweł Liro / Final Touch
Wsparcie redakcyjne: Marta Malik-Ryl, Studio Słowa
Wsparcie org. sesji: Gabriela Mazowiecka 

“Jestem i Będę” team projektu:
Magda Chołyst / Artist in Bloom
Orina Krajewska / Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”
Agnieszka Zakrzewska / Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”.

Link do artykułu >>>

Link do Storytel.pl >>>

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb