newsy

Kup napar funkcjonalny Vegi przekaż 2 zł na rzecz Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

Z radością informujemy, że ekologiczna marka Vegi, producent funkcjonalnych naparów ziołowych, przekaże 2 zł od każdej zakupionej puszki na rzecz Fundacji Małgosi Braunek “Bądź”. Wystarczy przy zakupie swojej ulubionej puszki ziół w sklepie internetowym https://vegi.eu/sklep/ wpisać KOD: FundacjaBądź, akcja trwa od 27 kwietnia do 31 maja.

Zioła z naparów funkcjonalnych Vegi pochodzą z ekologicznych gospodarstw. Podczas uprawy, zbioru i pakowania dokładane są wszelkie starania, żeby zioła w trakcie przygotowywania naparu mogły oddać, to co w nich najlepsze. Każda puszka to 20 torebek z mieszanką, pełnowartościowych kawałków ekologicznych certyfikowanych ziół. Vegi posiada certyfikat ekologicznej żywności oraz należy do Stowarzyszenia Polska Ekologia.

Torebki z ziołowymi mieszankami zamknięte są w szczelnych, różnokolorowych puszkach, dzięki którym zioła zachowują swój aromat i smak przez długi czas. Torebki Vegi są w całości biodegradowalne i nie zawierają mikroplastiku. Po przyrządzeniu naparu torebkę można wrzucić bezpośrednio do pojemnika na bioodpady.

Jak przygotować napar?

WRZUĆ: Wybierz napar i wrzuć torebkę do Twojego ulubionego kubka.
ZAPARZ: Zalej torebkę wrzątkiem i parz przez 8-10 minut. Im dłuższy czas parzenia tym intensywniejszy kolor i smak naparu.
WYPIJ: Twój napar jest już gotowy! Możesz teraz cieszyć się z jego aromatu i dobroczynnych właściwości, które pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Autorskie mieszanki Vegi wspierają̨ konkretne elementy zdrowia. Obecnie dostępnych jest osiem rożnych kompozycji składających się̨ z trzech uzupełniających się̨ ziół: Odporność́, Spokój, Koncentracja, Oczyszczenie, Cholesterol, Kondycja, Metabolizm, Uroda.

Dziękujemy marce Vegi za akcję promocyjną na rzecz Fundacji Małgosi Braunek “Bądź”. Dla nas liczy się każda złotówka, żebyśmy mogli działać i wspierać innych.

Z Vegi i miłośnikami ziołowych naparów tej marki z pewnością łączy nas zainteresowanie profilaktyką zdrowego stylu życia i troska o naturę.

Więcej o Ziołowych Naparach Funkcjonalnych Vegi: www.pijziolo.com
Facebook
Instagram

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb