Bądź na bieżąco

„Łączy nas pacjent” – infolinia ekspercka Rzecznika Praw Pacjenta i Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

Wszystkich, którzy chcą porozmawiać z ekspertem Fundacji Małgosi Braunek Bądź, zapraszamy do kontaktu pod numerem bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii Rzecznika Praw Pacjenta800-190-590 w trzecie środy miesiąca w godzinach 12:00-15:00, (terminy mogą ulegać niewielkiej zmianie, prosimy o weryfikację poprzez kalendarz dostępny TU). Przy infolinii będzie dyżurował ekspert z Fundacji, który będzie udzielał porad dotyczących profilaktyki chorób onkologicznych oraz możliwości ich nietoksycznego, holistycznego leczenia.

Najbliższy termin dyżuru 15 stycznia (środa) – 12:00 – 15:00 Fundacja Małgosi Braunek „BĄDŹ”

Zakres prowadzonych porad:
  • Integralne podejście do zdrowia – czym jest?
  • Na czym polega medycyna integralna?
  • Najważniejsze filary medycyny integralnej?
  • Jakie terapie możemy nazwać komplementarnymi?
  • Jak ważne jest stosowanie terapii komplementarnych w chorobie?
  • Polecane terapie komplementarne;
  • Polecani specjaliści z zakresu metod i terapii komplementarnych.
  • Polecane kliniki i placówki stosujące holistyczne, kompleksowe leczenie
  • Integralne podejście do zdrowia łączy ze sobą różne obszary pracy nad zdrowiem w harmonijną całość. Zakłada, że zdrowie zależy od czynników zarówno fizycznych – dieta, środowisko, tryb życia, umysłowych – nastawienie do życia, jasność myślenia i kojarzenia, spokój i harmonia wewnętrzna, pozytywny obraz siebie, a także duchowych.

Czekamy na pytania i zapraszamy serdecznie do kontaktu Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”.