będzie

LIVE z praktyką Metta Loving Kindness (współczującego serca)

LIVE z praktyką Metta Loving Kindness (współczującego serca)
Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Anna Muchnicka nauczycielka jogi, zapraszają na warsztat w formie LIVE’a na Facebooku Fundacji “Bądź”, 31 maja o godz. 20:00. Podczas spotkania, dowiemy się na czym polega, jakie ma korzyści oraz razem nauczymy się medytacji – Metta Loving Kindness (współczującego serca).

Codzienna, kilkuminutowa praktyka współczującego serca uwalnia od cierpienia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. To praktyka, która uczy nasz układ nerwowy wchodzić w stan ukojenia, wychodzić samodzielnie ze stanu napięcia i wrócić do równowagi. W rezultacie wprowadzenie jej do naszego życia, choć proste, może bardzo zmienić nasze relacje z bliskimi, zdrowie i postrzeganie życia.

Medytacja prowadzona będzie przez 15 minut, poprzedzona krótkim wstępem wraz z instrukcją. Po medytacji będzie można zadać pytania i podzielić się wrażeniami. Razem prosimy zarezerwować ok 30-45 min. Do medytacji potrzebujemy usiąść wygodnie i oprzeć płacy, w miejscu w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał. Każdy od początkujących do zaawansowanych medytujących może dołączyć do tej praktyki.

Więcej o praktyce Metta Loving Kindness można posłuchać w wywiadzie: https://www.youtube.com/watch?v=BWWuyVrQpL4&t=185s

Anna Muchnicka nauczycielka jogi i medytacji kundalini 3HO, medytacji buddyjskiej Metta Loving Kindness. Ostatnią dekadę spędziła w Birmie i Tajlandii ucząc się u swoich Mistrzów Profesora Nodhinnana na Uniwesytecie Theravada w Rangunie i Tien Nguyen 3HO w Bangkoku.

Spotkanie nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek “Bądź” na Facebooku, 31 maja o godz. 20:00. LIVE pojawi się jako post. Zapraszamy!