Lektury

„Medycyna wielowymiarowa”

Autor: Ludmiła Grigoriewna Puczko
Wydane przez: KOS

Medycyna wielowymiarowa to połączenie wiedzy medycyny zachodniej i wschodniej, starożytnej oraz współczesnej wiedzy ezoterycznej, a także doświadczenia gnostycznego wszystkich podstawowych religii świata. Daje ona możliwość opisania w sposób systemowy wielowymiarowej struktury człowieka, składającej się z siedmiu ciał – fizycznego i sześcio-warstwowego szkieletu energetycznego, otaczającego ciało fizyczne. Właśnie w tym szkielecie energetycznym znajdują się głębokie przyczyny (obce wibracje) większości chorób przewlekłych, których likwidacja daje efekt natychmiastowego uzdrawiania. Ta wiedza była zaszyfrowana w pracach wtajemniczonych, stanowiła podstawę technik magicznych Wschodu i praktyk modlitewnych klasztorów i kościołów Zachodu.

Autorce udało się wypracować algorytm, za pomocą którego można ujawnić indywidualną matrycę zapisu w formie falowej chorób przewlekłych oraz zlikwidować je za pomocą metody rzędów wibracyjnych.

Metoda ta nie posiada na świecie odpowiedników. Jest prosta, bezpieczna, skuteczna i polecana tym wszystkim, którzy pragną uwolnić się od skomplikowanych przewlekłych chorób, niezależnie od czasu trwania choroby.
Książka została nagrodzona dwoma dyplomami: I stopnia na II Międzynarodowym Kongresie „Duchowe i naturalne uzdrawianie w ekologii i medycynie” oraz „Za osiągnięcia w dziedzinie zdrowia i medycyny”.
Z proponowanej metody samodiagnozowania i samouzdrawiania może korzystać każdy człowiek, niezależnie od tego, jaki wyznaje światopogląd.