Było

Medyczna marihuana w teorii i praktyce – 4. edycja konferencji, 18 – 19 maja Wrocław

W imieniu Fundacji Krok po Kroku i Doroty Gudaniec – Prezeski Fundacji, praktyka terapii cannabis, zapraszamy na IV Międzynarodową Konferencję >>>>>Medyczna marihuana w teorii i praktyce, która odbędzie się we Wrocławiu w dn. 18-19 maja.

Najbliższa edycja konferencji dedykowana będzie medycznej marihuanie w kontekście neurologii, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia padaczki.

Jak co roku, do współpracy organizatorzy zaprosili wybitnych ekspertów medycyny konopnej z Polski i zagranicy. Wśród gości, którzy przyjęli zaproszenie są m.in.:
➡ prof. David Neubauer – neurolog dziecięcy (Słowenia)
➡ dr Michal Tzdadok – neurolog dziecięcy (Izrael)
➡ dr John Gaitanis – neurolog (USA)
➡ Adrian Devitt-Lee – Projekt CBD (USA)
➡ prof. Uri Kramer – neurolog dziecięcy (Izrael)
➡ lek. Marek Bachański – neurolog dziecięcy (Polska)

Konferencja dedykowana jest wszystkim, którzy chcą zgłębić temat medycznego potencjału konopi, szczególnie:
✅ lekarzom
✅ farmaceutom
✅ pacjentom i/lub opiekunom pacjentów

Wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie [PL->ENG, ENG->PL].

Dla naszych Gości przygotowaliśmy coś specjalnego: w czasie drugiego dnia konferencji grupa lekarzy przedyskutuje najtrudniejsze przypadki medyczne i wspólnie zaproponuje nową linię postępowania terapeutycznego. Formuła konsylium w trakcie wydarzenia stanowi novum na skalę Polski i świata.

Organizatorem konferencji jest >>>>> Fundacja Krok Po Kroku.

Rejestracja uczestników >>>>> https://konferencja.fundacjakrokpokroku.org.pl/rejestracja

———————————————————

We invite you to the 4th International Conference „Medical marijuana in theory and practice”, which will be held in Wroclaw on May 18-19.

The upcoming edition of the conference will be dedicated to medical marijuana in the context of neurology, with particular emphasis on epilepsy treatment.

As every year, we have invited prominent hemp medicine experts from Poland and abroad to cooperate. Among the guests who accepted the invitation are, i.a.:
➡ prof. David Neubauer – child neurologist (Slovenia)
➡ dr Michal Tzdadok – child neurologist (Israel)
➡ dr John Gaitanis – neurologist (USA)
➡ Adrian Devitt-Lee – CBD project (USA)
➡ prof. Uri Kramer – child neurologist (Israel)
➡ physican Marek Bachański – child neurologist (Poland)

The conference is dedicated to all who want to explore the topic of the medical potential of cannabis, especially:
✅ physicians
✅ pharmacists
✅ patients and/or caregivers of patients

All lectures will be simultaneously interpreted [PL-> ENG, ENG-> PL].

We have prepared something special for our guests: during the second day of the conference, a group of doctors will discuss the most difficult medical cases and together will propose a new line of therapeutic treatment. The formula of the consulate during the event is a novelty on the scale of Poland and the world.

The organizer of the conference is the Fundacja Krok Po Kroku.

Registration of participants: