archiwum wydarzeń

Mindfulness – trening umysłu dla zdrowia.

marzec
31
Mindfulness - trening umysłu dla zdrowia.
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, 00-403 Warszawa

Termin: 31 marca 2017 r. (piątek), godz. 18:00 – 20:00

Adres: Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, 00-403 Warszawa

Koszt: 25 zł (płatne na miejscu)

Wraz z Fundacją Polski Instytut Mindfulness organizujemy wykład pt. „Mindfulness – trening umysłu dla zdrowia”. Spotkanie poprowadzi dr Małgorzata Jakubczak, psycholożka z doświadczeniem w stosowaniu metod uważności medytacyjnej do redukcji stresu.

Małgorzata Jakubczak – pedagog, specjalistka w rozwijaniu umiejętności psychospołecznych osób dorosłych.
Założycielka i prezes Polskiego Instytutu Mindfulness powołanego do promocji Mindfulness i szkolenia kadr zajmujących się profesjonalnie prowadzeniem szkoleń w tym obszarze.
W 2009 w The Institute for Mindfulnesss Based Approaches Niemcy/Szwajcaria uzyskała jako pierwsza Polka certyfikat trenera/nauczyciela MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).
Opracowuje i realizuje autorskie programy szkoleniowe integrujące techniki Mindfulness do obszaru psychoedukacji, profilaktyki i promocji zdrowia.
Wykładowczyni i mentorka w europejskim The Institute for Mindfulnesss Based Approaches.

„Przede wszystkim należy się zatrzymać. Analogia jest prosta: gdy jedziemy za szybko autem, to najlepszym sposobem jest naciśnięcie hamulca. Nie warto przecież czekać, aż samochód sam wytraci prędkość. My też musimy dosłownie przestać pędzić…..”

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb