newsy

Nowe ceny subskrypcji III Kongresu Medycyny Integralnej Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

 

Za nami pierwszy miesiąc nowego roku, kiedy już wiemy czy na fali noworocznych postanowień udało nam się wprowadzić zmiany w swoim życiu. A gdyby tak nie nakładać na siebie takiej presji, nie wyznaczać sobie punktu startowego jako momentu, w którym zaczniemy od tak, zupełnie nowe życie, tylko na spokojnie, zaczynając od zdobycia niezbędnej wiedzy zacząć swoją drogę do lepszego zdrowia, a co za tym idzie lepszego samopoczucia, wyglądu, większej ilości energii, łatwiejszego zarządzania stresem?

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”, której celem statutowym jest szerzenie edukacji na temat nowoczesnego, popartego badaniami naukowymi holistycznego podejścia do zdrowia już po raz trzeci zorganizowała Kongres Medycyny Integralnej.

Na specjalnie opracowanej platformie do obejrzenia w dogodnym terminie jest aż 14 wykładów, trwających ponad 10 godzin, poświęconych tematowi odporności – najważniejszemu zasobowi naszego organizmu. Dodatkowo na słuchaczy czeka bonus w postaci ponad 5-godzinnego nagrania audio wykładów z poprzedniego – II Kongresu Medycyny Integralnej, którego tematem przewodnim była medycyna przyszłości.

Na platformie z wykładami: www.kongres.fundacjabadz.pl od dziś można wykupić do nich dostęp dwudniowy (idealny na weekend) w cenie 29 zł, tygodniowy – 49 zł lub miesięczny – 119 zł.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb