newsy

Nowy Rok czas pełen rzeczy, których jeszcze nie było – spotkanie grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

styczeń
27
Nowy rok czas pełen rzeczy, których jeszcze nie było - spotkanie grupy wsparcia Fundacji Małgosi Braunek "Bądź"

W styczniu wracamy do spotkań online, otwartej grupy wsparcia Fundacja Małgosi Braunek “Bądź” – BądźMy. Zapraszamy wszystkie pacjentki i pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej, choroby przewlekłej oraz członków ich rodzin, przyjaciół do dołączenia do fundacyjnej grupy wsparcia – BądźMy. Spotkania prowadzi Anna Borzeszkowska – psychoonkolożka,

Spotykamy się online w formule spotkań tematycznych. Korzystamy z platformy zoom. Najbliższe spotkanie odbędzi się 27 stycznia pod tytułem: NOWY ROK czas pełen rzeczy, których jeszcze nie było – Rainer Maria RilkeLink do spotkania:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/89992017885?pwd=VjBpaFN5SjdjakdhcVZwQ0FpVHNWZz09

Meeting ID: 899 9201 7885
Passcode: 659524

Grupa ma charakter otwarty, nowi członkowie mogą dołączać w trakcie trwania grupy, spotykamy się dwa razy w miesiącu.

Anna Borzeszkowska jest psychoonkolożką, coachem ICC, EMCC, Cancer Coachem oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness.

Prowadzi Instytut Redukcji Stresu i Rozwoju Osobistego. Wspiera osoby w obszarze zmian zawodowych i osobistych, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem oraz szeroko rozumianego rozwoju. Prowadząc warsztaty promuje uważność w biznesie i życiu osobistym. Prowadzi 8-tygodniowe kursy redukcji stresu w oparciu o uważność (MBSR). Ukończyła również studia z psychoonkologii na SWPS w Warszawie. Pracuje z osobami dotkniętymi chorobą nowotworową wspierając je w procesie zdrowienia i w budowaniu nowego życia po chorobie. Założyła i prowadzi Fundację Onkologiczną Nieoczekiwana Podróż.

Prowadzi warsztaty Mindfulness również dla osób z przewlekłym bólem oraz osób z chorobą nowotworową. Nieustannie poszukuje nowego i rozwija się w życiu w wielu obszarach, poszerzając tym samym swój warsztat pracy.
Więcej o Ani przeczytacie na jej stronie internetowej: www.annaborzeszkowska.com

Zapraszamy!

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb